Hodnotenie klientov:  9.7
Letecky

Paríž pre pokročilých

FRANCÚZSKO - Paríž
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Rýchly popis:
Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


Paríž - Versailles

Doprava:
letecká
Program zájazdu:

1. deň – odlet z Viedne do Paríža, transfer do hotela. Prehliadka Haussmannského bulváru s významnými stavbami - opera Garnier , nákupné galérie Lafayette a Printemps, kaviareň Café de la Paix, návšteva múzea parfumov Fragonard , veža Saint Jacques (UNESCO), ktorá je súčasťou Svätojakubskej pútnickej cesty , štvrť Marais a námestie Place de Vosgues s rodným domom V. Huga. Návrat do hotela.

2. deň – raňajky, návšteva Musée du vin spojená s degustáciou vína – stála zbierka v pivničných priestoroch vápencových lomov s viac ako 2200 exponátmi, návšteva Jardin des plantes – unikátna krása rozmanitosti prírody na jednom mieste, ale aj prírodovedné múzeá. Návrat do hotela.

3. deň – raňajky, prehliadka najkrajších diel impresionistov a postimpresionistov v múzeách Musée d ´Orsay a Musée de l´Orangerie, návšteva zámku vo Vincennes, pokračovanie na ulicu Rue du Montparnasse, kde majú svoje adresy najvyhľadávanejšie „creperies“ (palacinkárne). Návrat do hotela.

4. deň – raňajky, návšteva Baziliky S. Denis, pomenovanej podľa patróna Francúzska, prehliadka cintorína Cimetiere du Pere Lachaise s rozlohou 44 ha a 70 000 hrobmi vrátane hrobiek známych osobností. Vyzdvihnutie batožiny, transfer na letisko, odlet do Viedne.

V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň – Paríž – Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 175 EUR/os., doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 40 EUR - platba na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 120 EUR/3 noci.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri