Hodnotenie klientov:  7.5
Autobusom

Marhuľový festival Wachau

VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Rýchly popis:
1- dňový autobusový zájazd do rakúskeho údolia Wachau, kde zažijete neopakovateľnú atmosféru marhuľového festivalu a ochutnáte nejednu špecialitu.
Doprava:
autobusová
Program zájazdu:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Prvou zastávkou bude nádherné mestečko Dürnstein označované za perlu Wachauského údolia, s pôsobivou modrou barokovou vežou, ale hlavne známe vďaka hradu, kde bol počas tretej krížovej výpravy väznený kráľ Anglicka Richard I. Levie srdce. Na poludnie pokračovanie v ceste po regióne Wachau ,presláveného vínom a marhuľami. V mestečku Spitz an der Donau si môžete zakúpiť a ochutnať pokrmy z marhúľ  - džemy, likéry, kompóty, knedle, koláče i štrúdle. Sprievod na čele s kráľom Marillusom a princeznou Aprikosiou. Odchod v podvečerných hodinách.
V cene je zahrnuté:

dopravu luxusným autokarom , sprievodcu CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:

Povinný príplatok: palivový príplatok 5 EUR. Odporúčaný doplatok - komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,- EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 2,60 EUR/os./deň, miestenka - 4 EUR/os.  Nástupné miesta -  PD, PE, TO - príplatok 5 EUR, NR, TT, BA – bez príplatkov. Poznámka - pre kolektívy možnosť určenia si termínu podľa vlastného výberu, cena podľa dohody v závislosti na počte osôb. Upozornenie - pre tento zájazd nie je možné poskytnúť zľavy first minute.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri