Hodnotenie klientov:  7.5
Autobusom

Tropical Island Berlín

NEMECKO - Berlín
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Rýchly popis:

Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


Lipsko - Postupim - Berlín

Doprava:
autobusová
Program zájazdu:

1. deň – odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách do Nemecka, príchod do Berlína. Krátka prehliadka centra mesta so sprievodcom. Návšteva zámku Charlottenburg známeho svojou prekrásnou záhradou a pokiaľ počasie dovolí presun loďou na ostrov Pfaueninsel, kde sa nachádza pôvabný biely zámok, ktorý je súčasťou svetového dedičstva UNESCO a je obklopený parkom a záhradami. Vo večerných hodinách ubytovanie a nocľah.

2. deň – po raňajkách presun do Tropical Island parku v mestečku Krausnick. Celodenný pobyt v parku, ktorý bol vybudovaný malajskou spoločnosťou Tanjong. Hala mala slúžiť na výrobu vzducholodí. Miesto toho ju premenili na tropický raj s pralesom, piesočnatými plážami, lagúnou a morom (veľký bazén). Sú tu aj vírivky, vodopády, sauny, tobogany a ďalšie atrakcie. Klienti, ktorí nemajú záujem o návštevu parku, absolvujú celodennú prehliadku Berlína so sprievodcom. Vo večerných hodinách ubytovanie a nocľah.

3. deň – raňajky, prehliadka prekrásneho kráľovského zámku s parkom Pillnitz a rozprávkového zámku Moritzburg, ktorý sa objavil aj v rozprávke Tři oříšky pro Popelku. Pôvodne zámok slúžil ako lovecký a bol založený saským kniežaťom Moritzom. Zámok stojí uprostred rybníka. Zaujímavá je miestnosť z peria – Federzimmer s posteľou a doplnkami zdobenými s perím. Pokračovanie v ceste na Slovensko, príchod v neskorých večerných hodinách.

V cene je zahrnuté:
doprava luxusným autokarom, 2 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), palivový príplatok 5 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/ os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 65 EUR/2 noci, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 65 EUR. Nástupné miesta: NR, TT, BA bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE - 8 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 11 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT - 13 EUR.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri