Last Minute

Porto letecky

Druhé najväčšie portugalské mesto láka na barokové kostoly, malebné obchodíky, či veľkolepú scenériu okolo rieky Duoro. Navštívite jedno z najkrajších kníhkupectiev sveta Livraria Lleo, secesnú kaviareň Majestic, stanicu Sao Bento, štvrť Ribeira, Eiffelov most, pivnice plné portského vína, burzový palác, zájdete až k pobrežiu Atlantického oceánu a loďou sa preveziete po rieke Duoro. Porto Vás privíta s otvorenou náručou. Ubytovanie: 3x v hoteli Stravovanie: 3x raňajky Porto PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Program
od 0 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

3x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Porto - Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky 195 EUR/os., palivový a emisný príplatok 25 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc).Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/os./deň, orientačná cena vstupov 55 EUR/os. (platba na mieste). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 150 EUR/3 noci.
Naši partneri