Hodnotenie klientov:  10
Autobusom

Advent v Rakúsku

VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Rýchly popis:

Zažite vianočnú atmosféru v susednom Rakúsku a ochutnajte vianočný punč v Berchsgadene, Innsbrucku a Mondsee.


Ubytovanie: 1 x v hoteli

Stravovanie: 1 x kontinentálne raňajky

Doprava:
autobusová
Program zájazdu:

1.deň - odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách, vianočné trhy Berchtesgaden, prehliadka mesta, ktoré svojou a atmosférou nadchne každého návštevníka.  Presun do Innsbrucku v srdci Álp, známe svojimi lyžiarskymi strediskami, svetoznámymi pamiatkami ako sú vládne sídlo Hofburg, hrad Ottoburg, bazilika Wilten, radničná galéria Rathausgalerie a skokanský mostík Berg-Isel-Schanze, ktorý dal mestu nový obraz. Vo večerných hodinách ubytovanie v Niederau.

2. deň - raňajky, vianočné trhy Mondsee – mesačné jazero, jedno z najkrajších jazier v okolí Salzburgu v ktorom sa zrkadlia vrcholky alpských štítov. V tejto malebnej dedinke nájdete barokový zámoček, baziliku z 18. storočia a pestrofarebné meštiacke domy s vyrezávanými okenicami. Pokračovanie ku kláštoru Kremsmünster, ktorý bol založený r. 777 a v ňom sa 8. mája 1945 vzdal do rúk Spojencov bývalý prezident prvej Slovenskej republiky Jozef Tiso. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

V cene je zahrnuté:

dopravu luxusným autokarom, 1 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, sprievodcu CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2,- EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,- EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 29,- EUR/1 noc, miestenka 7,- EUR, príplatok za dvojsedadlo 30,- EUR. Nástupné miesta: TO, NR, TT, BA – bez príplatkov. Poznámka: na tento zájazd sa nevzťahuje zľava „first minute“.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri