Servis autobusov a nákladných vozidiel

Servisnou činnosťou sme sa zaoberali už od vzniku dopravnej spoločnosti Viliam Turan TURANCAR v roku 1992. Rozrastaním firmy, nákupom ďalších autobusov a ťahačov sa adekvátne rozrastal náš servisný potenciál, zdokonaľovala sa servisná odbornosť našich mechanikov a s tým súbežne aj ich počet. Naše skúsenosti sme využili pri opravách nielen našich, ale aj partnerských vozidiel. Permanentne sme sa zamýšľali nad vybudovaním nového plnohodnotného servisného strediska. Naša vízia sa v roku 2014 stala skutočnosťou výstavbou a odovzdaním do užívania nového objektu servisu a prevádzky na Bratislavskej 29 v Nitre. V priebehu februára až augusta 2014 sme naše snaženie upriamili na získanie autorizácie a zaradenie do servisnej siete nákladných vozidiel a autobusov značky Mercedes Benz a autobusov značky SETRA.

Dňa 21.8.2014 bol úspešne ukončený audit pracovníkmi tejto renomovanej značky a naša firma bola etablovaná do veľkej rodiny značky Mercedes Benz a OmniPlus. V súčasnej dobe uplatňujeme naše dlhoročné skúsenosti, vysokoprofesionálnu úroveň a odborné znalosti na záručných a pozáručných úkonoch nielen našich vozidiel, ale v hlavnej miere na vozidlách našich zákazníkov a v predaji originálnych náhradných dielov. Pre okamžité riešenie technických problémov zákazníkov sme zriadili 24 hodinovú non - stop službu servisného personálu.

Radi Vás uvítame v našom servise, aby sme Vám ponúkli kompletnú starostlivosť o Vaše vozidlo a budeme radi keď sa stanete našimi stálymi zákazníkmi.                                                                                                                                                                                                       Kolektív servisu.