Termín

Zájazdy šité na mieru pre skupiny a kolektívy

Kontaktujte nás na turancar@turancar.sk:

  • Ak ste kolektív a potrebujete autobus, letenky, ubytovanie - máte približnú predstavu o tom kam a kedy by ste chceli cestovať, spoznávať... radi Vám pomôžeme "ušiť na mieru" zájazd podľa Vašich predstáv.

  • Ak ste škola, ktorá potrebuje zorganizovať výlety pre študentov, vymyslíme pre Vás program pre školský kolektív.
  • Ak ste spoločnosť a chcete zorganizovať teambuilding, konferenciu, kongres, školenie, či seminár na Slovensku, alebo v zahraničí.

  • Ak chcete osláviť životný úspech, či úspech Vašej firmy a odmeniť Vašich blízkych či zamestnancov, klientov, či obchodných partnerov - môžete celú prípravu, organizáciu a vedenie akcie, plesu, či večierku zveriť do našich rúk.

 Napísali o nás:

"Volám sa Renáta Lazoríková a som obchodný reprezentant v spolocnosti Med- Art, ktorý už 3 roky spolu s Vašou cestovnou kanceláriou pripravuje poznávacie zajazdy pre klientov východneho Slovenska. Chcem Vám touto cestou vyjadriť  veľké poďakovanie za prípravu a realizáciu zájazdu Rusko, Moskva - Petrohrad, v termíne od 5.6.2019 do 11.6.2019. Konkrétne patrí veľká vďaka p. Danke Hurtajovej za dokonalú 150% prípravu celého projektu od dopravy, ubytovania, Ruského večera, až po pamiatky a sprievodkyňu. Zároveň chcem veľmi pekne poďakovať Vašej úžasnej sprievodkyni p. Helenke Kubaščíkovej za super organizáciu, rozsiahle vedomosti, pochopenie a trpezlivosť s našou veľkou, vekovo rôznorodou skupinou 40 ľudí. Musím spomenút aj šikovné ruské sprievodkyne v Moskve a v Petrohrade, ktoré boli veľmi nápomocné a úžasných a veľmi ústretových šoférov. Ešte raz veľká, veľká vďaka,  klienti Med- Artu  boli aj v tomto roku so zájazdom veľmi spokojní - bol to už v poradí 3. poznávací zájazd pripravený CK Turancar v spolupráci s mojou osobou a vyjadrili túžbu, aby sa v ďalšom roku opäť nejaký poznávací zájazd pripravil, že sa už teraz  veľmi tešia."

-Renáta Lazoríková, Obchodný reprezentant, MED-ART, spol. s r.o.-

Zájazdy pre skupiny šité na mieru

"Zájazd do Budapešte dopadol na výbornú. Veľa nového sme sa dozvedeli, zažili a aj sme sa zabavili. Sprievodkyňa bola veľmi ústretová, milá a profesionálne pripravená. Samozrejme aj šoféri mali profesionálny prístup a cítili sme sa bezpečne. Určite to nebol náš posledný výlet s Vašou cestovnou kanceláriou. Všetci si naozaj pochvaľovali a boli spokojní."

-Fojtíková Ivana, Oddelenie kultúry, Obec Nové Sady-

"Ďakujeme veľmi pekne za skvelo zvládnutý zájazd. Boli sme nadmieru spokojní so všetkým a všetkými. Pre pani sprievodkyňu ani pre pánov šoférov nebola žiadna naša požiadavka či prosba problém. Oceňujeme vysokú profesionalitu a ľudský prístup. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Čoskoro sa ozveme na tip pre ďalší jazykový pobyt s Vašou cestovnou kanceláriou."

-Základná škola s materskou školou Banka-

Pripravíme pre Vás zájazd šitý na mieru!

"Vážený obchodný partner, chcem sa touto cestou poďakovať za mňa a kolegov z Kimberly Clark AC CZ&SK Depend Vašej spoločnosti za vynikajúcu spoluprácu, komunikáciu a kooperáciu pri zabezpečovaní a organizovaní eventu, ktorý sme kompletne riešili cez Vašu CK – Eger 30.-31.5. 2019. Organizáciu tejto akcie pre nás riešila Ing. Martina Komorová. Za jej ochotu a skvelý prístup pred, počas a po akcii chceme všetci vyjadriť vďaku. Cítili sme sa výborne, mali sme všetko zabezpečené, príjemní ľudia s nami všade milo komunikovali, bohatý program a výborné jedlo a víno nevynímajúc, zanechali nám krásne spomienky. My všetci zúčastení z KC Depend a celá skupina budeme dlho spomínať na tieto skvelé  dva dni, ktoré sme si naozaj užili."

-Miroslava Melicherčíková, Business Manager, Adult Care - Slovak Republic, Kimberly - Clark, s.r.o.-

Naši partneri