Servis nákladných áut a autobusov

TURANCAR Truck & Bus service s.r.o.

Servis nákladných áut a autobusov

TURANCAR s.r.o.

Zabezpečujeme servis autobusov Mercedes Benz a SETRA, nákladných vozidiel Mercedes Benz, predaj a servis autobusov ISUZU.

Servis nákladných áut 
a autobusov

Servisnou činnosťou sme sa zaoberali už od vzniku dopravnej spoločnosti Viliam Turan TURANCAR v roku 1992. Rozrastaním firmy, nákupom ďalších autobusov a ťahačov sa adekvátne rozrastal náš servisný potenciál, zdokonaľovala sa servisná odbornosť našich mechanikov a s tým súbežne aj ich počet. Naše skúsenosti sme využili pri opravách nielen našich, ale aj partnerských vozidiel. Permanentne sme sa zamýšľali nad vybudovaním nového plnohodnotného servisného strediska. Naša vízia sa v roku 2014 stala skutočnosťou výstavbou a odovzdaním do užívania nového objektu servisu a prevádzky na Bratislavskej 29 v Nitre. V priebehu februára až augusta 2014 sme naše snaženie upriamili na získanie autorizácie a zaradenie do servisnej siete nákladných vozidiel a autobusov značky Mercedes Benz a autobusov značky SETRA.

Dňa 21.8.2014 bol úspešne ukončený audit pracovníkmi tejto renomovanej značky a naša firma bola etablovaná do veľkej rodiny značky Mercedes Benz a OmniPlus. V súčasnej dobe uplatňujeme naše dlhoročné skúsenosti, vysokoprofesionálnu úroveň a odborné znalosti na záručných a pozáručných úkonoch nielen našich vozidiel, ale v hlavnej miere na vozidlách našich zákazníkov a v predaji originálnych náhradných dielov. Pre okamžité riešenie technických problémov zákazníkov sme zriadili 24 hodinovú non – stop službu servisného personálu. Radi Vás uvítame v našom servise, aby sme Vám ponúkli kompletnú starostlivosť o Vaše vozidlo a budeme radi keď sa stanete našimi stálymi zákazníkmi.

Naše služby

Servis autobusov a nákladných vozidiel

Predaj a servis 
autobusov ISUZU

24 hodinový servis

Servis poskytuje aj nepretržitú službu POMOC NA CESTE, v rámci ktorej disponujeme servisným vozidlom a mechanikmi, ktorí vyrazia k vášmu pokazenému vozidlu v každú dennú a nočnú hodinu.V prípade nutnosti odtiahnuť vozidlo, zaistíme odťah vášho pokazeného vozidla až k nám do servisu.

Servis nákladných vozidiel a autobusov: 


Po – Pia: 8:00 – 17:00
So – Ne: –

Servis 24 hodín: NONSTOP

Pneuservis

Samozrejmosťou je, že v prípade potreby poskytujeme výmeny pneumatík na diskoch a ich vyváženie. Využite možnosť a pri oprave vozidla si nechajte skontrolovať pneumatiky.
Disponujeme novým zariadením na vyvažovanie pneumatík typu CEMB C210.

Kontakt

Kde nás nájdete?

Ján Michalec

Vedúci servisu

Bratislavská 29
949 01 Nitra

Ing. Jozef Mikula

Vedúci dielne

Bratislavská 29
949 01 Nitra

Ing. Oto Zahradník

Vedúci skladu ND

Bratislavská 29
949 01 Nitra

Ľubomír Lojka

Prijímací technik

Bratislavská 29
949 01 Nitra

Certifikáty

PDF

EN ISO 9001

PDF

EN ISO 14001

PDF

EN ISO 45001

PDF

SJ ISO 9001

PDF

SJ ISO 14001

PDF

SJ ISO 45001

Návrat hore