Patríme do skupiny Turancar, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už vyše 20 rokov. Naša činnosť je zameraná na pravidelnú autobusovú dopravu a pôsobíme ako na území SR, tak v rámci Európy. Disponujeme vyše 60 autobusmi nemeckých značiek Mercedes a Setra s variabilitnou kapacitou od 26 po 91 cestujúcich. Zabezpečujeme pravidelné linky v rámci Slovenska medzi Bratislavou a Nitrou, Bratislavou Banskou Bystricou a Bratislavou a Komárnom. Na trasách medzi Bratislavou a Nitrou sme dominantným dopravcom a zabezpečujeme do 50 spojov denne. V rámci medzinárodnej pravidelnej dopravy naše autobusy dennodenne zabezpečujú spojenie s hlavným mestom Českej republiky Prahou, kde naše autobusy z Banskej Bystrice odchádzajú trikrát denne cez Bratislavu, resp. Prievidzu.

Naše autobusy môžete stretnúť na pravidelných linkách aj v iných štátoch Európy ako je: Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Anglicko, Luxembursko, Belgicko, Holandsko.

Ku komfortu služieb pre našich klientov slúži náš predajný a predpredajný rezervačný systém. Okrem tradičného predaja cestovných lístkov u vodiča zabezpečujeme predaj cestovných lístkov vo vyše 300 agentúrach v Českej a Slovenskej republike a u našich zmluvných partnerov v rámci ostatných európskych štátov. Samozrejme, najvyspelejším krokom je on-line elektronický predaj na stránke www.e-ticket.sk, kde si naši klienti môžu z pohodlia domova, resp. z ktorého iného miesta 24 hodín denne, 365 dní v roku, zakúpiť cestovný lístok na niektorý z našich autobusových spojov. K pohodliu cestujúcich prispieva aj náš medzinárodný dispečing, kde sa striedajú naši fundovaní operátori a radi pomôžu klientom pri telefonickej, resp. mailovej komunikácii.

Samozrejmá je aj naša nonstop linka pomoci, kde cestujúci môžu dostať informácie ohľadom nepredvídateľných situácií, resp. je im poskytnutá pomoc pri ich problémoch. K nášmu prehľadu o dopravnej situácii významne prispieva náš satelitný monitorovací systém, s ktorým ma operátor on-line prehľad o pohybe našich autobusov. Prevedenie našich autobusov je štandardne na vysokej úrovni. Zabezpečujú komfortnú prepravu cestujúcich a výbavou sa líšia podľa účelu použitia. Štandardne sú autobusy vybavené automatickou klimatizáciou, polohovateľnými sedadlami, audio-video sústavou. Autobusy používané na dlhších trasách majú k dispozícii toaletu. Najkomfortnejším autobusom, z pohľadu cestujúcich, je nová Setra S 419 GTHD, ktorá okrem spomínanej výbavy má luxusné polohovateľné sedadlá a disponuje najnovším zábavným systémom pre cestujúceho, inštalovaným pod značkou Funtoro. Tento systém umožňuje nezávisle vyberať každému cestujúcemu svoj individuálny program, či už je to televízny, filmový alebo hudobný, sledovať trasu pred autobusom, resp. hrať individuálne hry, alebo dokonca hrať s niektorým cestujúcim v autobuse. Toto všetko prebieha priamo pred každým cestujúcim, ktorý ma k dispozícii svoj dotykový displej. Každý autobus je vybavený internetovým pripojením, ku ktorému sa môže prostredníctvom Wi-Fi pripojiť každý cestujúci.

Samozrejme, ku kvalitným autobusom patrí aj špičková obsluha, ktorú zabezpečujú naši profesionálni vodiči. Vodičom v našej spoločnosti sa neustále venujeme z hľadiska zvyšovania ich kvalifikácie nielen v oblasti samotného vedenia vozidla, ale aj z hľadiska technických znalostí. Samostatnou kapitolou je prístup a práca s klientom a nemálo času venujeme aj oblasti bezpečnosti práce.

Sme radi a teší nás, že naše služby využívajú státisíce klientov ročne a veríme, že našim úsilím a snahou do budúcnosti pribudnú ďalší.