Vitajte vo svete autobusov značky ISUZU!

Spoločnosť TURANCAR so sídlom v Nitre, ktorej úspešná história sa píše už od roku 1989, sa na slovenskom trhu prezentuje ako známa cestovná kancelária a významný slovenský dopravca . Vo svojom portfóliu má pravidelnú, zájazdovú i kamiónovú dopravu, a od roku 2004 sa prezentuje aj ako importér, predajca a autorizovaný servis malých autobusov značky ISUZU. Snahou divízie ISUZU v spoločnosti TURANCAR je zabezpečiť pre slovenský trh kvalitné a cenovo dostupné autobusy s nižšou obsaditeľnosťou, ktoré sú využiteľné ako v zájazdovej, tak aj v pravidelnej doprave. Autobusy ISUZU sú totiž ideálnym riešením pre prepravcov, ktorí hľadajú cesty k vyššej efektivite práve využitím vozidiel s nižšou obsaditeľnosťou. Okrem samotného predaja nových autobusov poskytujeme prostredníctvom siete našich vlastných alebo zmluvných servisov aj záručný či pozáručný servis a predaj originálnych náhradných dielov. Spoločnosť TURANCAR zastupuje značku ISUZU na slovenskom i veľmi úspešnom českom trhu ako jej výhradný dovozca.

Prečo ISUZU? Modely autobusov tureckého výrobcu ANADOLU ISUZU ako Novo, Turquoise a v prvom rade najnovší prírastok ISUZU VISIGO patria jednoznačne k špičke v segmente nízkokapacitných autobusov. Z nášho pohľadu práve autobusy značky ISUZU predstavujú najlepšiu alternatívu na doplnenie zájazdového autoparku každého dopravcu. Malé autobusy ISUZU zaručujú svojim prevádzkovateľom skvelú manévrovateľnosť, veľmi dobrú obsaditeľnosť, príjemný cestovný komfort, nízke prevádzkové náklady a aj najlepší pomer ceny a výbavy na slovenskom trhu.

Kontaktujte nás! Radi Vám ponúkneme skúšobnú jazdu alebo krátkodobé zapožičanie autobusu do Vašej prevádzky. Na požiadanie vypracujeme pre Vás cenovú ponuku na presne také vozidlo, ktoré svojimi parametrami vhodne doplní Váš vozový park.

Autobus ISUZU Vám v prípade objednania do výroby dodáme už do niekoľkých týždňov.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Jozef Bakoš / predaj ISUZU

Ján Michalec / servis ISUZU


Ponúkané nové vozidlá:

TurquoiseIMG_3486Citibus

ISUZU ISUZU trucks Turancas SK Turancas CZ