Napísali o nás

Turancar pripravuje nové priestory

Súčasné priestory už nestačia rozsahu činnosti a potrebám spoločnosti Viliam Turan TURANCAR. Preto plánujú výstavbu nových priestorov, ktoré budú slúžiť predovšetkým cestovnej kancelárii, dopravnej činnosti a...

Čítať viac


Návšteva v TURANCAR - ISUZU Nitra

Prinášame Vám informácie o autobusoch výrobného závodu Anadolu Isuzu Otomotiv z Goebze, ktorý na slovenský trh dodáva spoločnosť Viliam Turan – Turancar.

Čítať viac


10.10.2011 - ISUZU TOUR v ČR

Neobyčajný rad vozidiel, zložený z pick-upov, nákladiakov a autobusu ISUZU, se vydala ve štvrtok 6. októbra na prezentačnú novinářskú jazdu ISUZU TOUR 2011.

Čítať viac


AUTOBUSY ISUZU s novou tvárou a lepšími cenami

Spoločnosť TURANCAR už ôsmy rok úspešne predáva na Slovenskom a Českom trhu autobusy s menšou obsaditeľnosťou so značkou ISUZU. V roku 2010 začína spoločnosť predávať aj inovovanú verziu spĺňajúcu normy Euro 5.

Čítať viac


Co nás limituje

Čas od času bedlivý pozorovatel objeví mezi flotilami velkých autobusů jejich menší souputníky. Mezi nimi hrají zajímavou úlohu autobusy ISUZU. Využili jsme proto možnosti a zajeli se na pár maličkostí zeptat ředitele prodeje a servisu.

Čítať viac


ISUZU TURQUOISE

ISUZU TURQUOISE je plnohodnotný autobus s kapacitou cestujúcich 26 až 33 osôb, ktorý ponúka cestovanie v pohodlí a bezpečí tak, ako jeho väčší bratia. Tento autobus je ako stvorený na diaľkovú a zájazdovú prepravu.

Čítať viac


ISUZU CITIMARK

Najnovšia trieda autobusov spoločnosti Anadolu Isuzu určená pre verejnú dopravu - ISUZU Citimark. Autobus je k dispozícii so vzduchovým odpružením a zavesením zadných kolies s plne pneumatickým systémom zníženia výšky podlahy ECAS.

Čítať viac


Nové midibusy ISUZU už na Slovensku

Importér midibusov značky ISUZU pre Slovensko, spoločnosť TURANCAR z Nitry, predstavil slovenským autodopravcom inovovaný midibus ISUZU - TURQUOISE a nízkopodlažný mestský midibus CITIMARK.

Čítať viac


ISUZU CITIMARK - prvý 9 metrový autobus od tureckého výrobcu

Vozidlo s maximálnou obsaditeľnosťou do 70 osôb a výkonom motora 204 konských síl je novinkou medzi midibusmi vyrábanými týmto výrobcom a dopĺňa rad už dodávaných malokapacitných vozidiel ISUZU Turquoise.

Čítať viac


Vhodná náhrada za skriňové AVIE na prepravu osôb

Turecký výrobca minibusov ISUZU vyrába nový typ vozidla s názvom NOVO Ultra, ktorý je prijateľný cenou aj kvalitou. Je to autobusík s výbornou manévrovacou schopnosťou a s obsaditeľnosťou až 27 miest + 1 miesto pre (sprievodcu).

Čítať viac


Elegantní štika na českých silnicích

Model nízkokapacitního autobusu Isuzu Turquoise japonsko-turecké produkce se poprvé objevil na českých silnicích v roce 2004. Od té doby zaznamenal několik výrazných technických i estetických inovací.

Čítať viac


Autobus Isuzu nad Prahou

Ojedinělý test mobilního jeřábu a dosažení českého rekordu ve vyzvednutí autobusu do velké výšky se uskutečnil minulý měsíc na pražském holešovickém výstavišti.

Čítať viac


Celosvětová uznávaná značka

Japonský výrobce užitkových, osobních, nákladních automobilů a autobusů Isuzu motors Ltd., se v roce 2005 stal největším producentem užitkových vozidel na světě.

Čítať viac


ISUZU ISUZU trucks Turancas SK Turancas CZ