piatokSMERZASTÁVKYSMERštvrtok
BUS STOP
14:20Mönchengladbach, ZOB11:00
15:00Düsseldorf, ZOB Worringerstrasse10:20
16:00Köln, Flughafen 5.nástup9:30
16:35Bonn, FBH Museumsmeile Joseph-Beuys-Allee9:00
17:50Koblenz, Sparda-Bank beim Hbf.8:00
19:10Wiesbaden, ZOB bei Hbf.6:45
20:00Frankfurt / Hbf Südseite6:00
21:40Würzburg, Bismarckstrasse4:30
23:15Nürnberg,
Adcom Center Bahnhofstrasse
3:15
1:00Regensburg, Hbf.2:00
2:00Passau, ZOB0:30
2:10Passau-ZOLL0:20
2:15Suben-ZOLL0:15
5:30Wien, Erdbergstrasse20:15
6:10Kitsse-ZOLL19:15
6:15Jarovce-CLO19:10
6:30Bratislava, ASMN19:00
7:30Trnava, AS18:00
8:30Nitra, AS17:15
9:10Topoľčany16:30
9:30Partizánské16:10
10:00Prievidza15:40
10:20Ziar/Hronom15:20
10:50Zvolen, AS15:00
11:15Banská Bystrica, AS14:30
12:15Lučenec, AS13:30
12:55Rimavská Sobota, AS13:00
13:40Rožňava, AS12:05
14:40Košice, AS11:00
15:30Michalovce, žel.st.10:00
16:00Humenne, AS9:30
sobotaSMERZASTÁVKYSMERstreda
BUS STOP

 * Spoje sú povinne miestenkované

* Vnútroštátna preprava vylúčena

* Dopravca je oprávnený vykonať úpravu prevádzky počas sviatkov

Cestovný lístok z tvojho počítača najdeš na www.e-ticket.sk

Informacie na www.zltyexpres.sk  ,  infolines@turancar.sk  , +421 48 41 44 216 ,  +49 221 790 16 79

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.