Linka je dočasne pozastavená do odvolania !

stredastredaSmerZASTÁVKY - BUS STOPSmersobotasobota
DirectionDirection
9:3010:00Humenné, AS15:3015:00
10:00-Michalovce, žel.st.15:00-
11:00-Košice, AS14:00-
11:25-Moldava nad Bodvou, AS13:35-
12:00-Rožňava, AS13:00-
12:45-Revúca, AS12:15-
13:35-Brezno, AS11:20-
14:20-Banská Bystrica, AS10:30-
14:40-Zvolen, AS10:10-
15:00-Žiar nad Hronom, AS9:45-
15:45-Prievidza, AS9:10-
16:15-Partizánske, AS8:40-
16:40-Topoľčany, AS8:15-
17:15-Nitra, AS7:40-
-10:30Vranov nad Topľou, AS-14:30
-11:20Prešov, AS-13:40
-12:55Poprad, AS-12:05
-13:45Liptovský Mikuláš, AS-11:15
-14:10Ružomberok, AS-10:50
-14:45Martin, Sever-10:25
-15:15Žilina, AS-9:55
-15:50Považská Bystrica, AS-9:25
-16:45Trenčín, AS-8:30
-17:25Pieštany, AS-7:50
18:0018:00Trnava, AS7:057:05
19:0019:00Bratislava, ASMN6:306:30
19:1019:10Jarovce - CLO6:206:20
19:1519:15Kitsse - ZOLL6:156:15
20:1520:15Wien, Stadioncenter, Engerthstrasse 2425:305:30
štvrtokštvrtokSmerZASTÁVKY - BUS STOPSmersobotasobota
DirectionDirection