ALSA-EGGMANN ALSA-EGGMANN SMERZastávky / HaltestellenSMERALSA-EGGMANN  ALSA-EGGMANN  
nedeľa Lutorok, sobotaštvrtok, nedeľautorok L
10:3010:30Košice, AS14:1014:10
11:0011:00Prešov, AS13:4013:40
11:5511:55Levoča, AS12:4512:45
12:2512:25Poprad, AS12:1512:15
13:1013:10Liptovský Mikuláš, AS11:3011:30
13:4513:45Ružomberok, AS10:5510:55
15:1515:15Žilina, AS9:559:55
15:5015:50Považská Bystrica, AS9:209:20
16:2516:25Trenčín, AS8:308:30
17:0017:00Piešťany, AS8:008:00
*11:35**11:35*Rožňava, AS*16:15**16:15*
*12:35**12:35*Rimavska Sobota, AS*15.10**15.10*
*13:05**13:05*Lučenec, AS*14:40**14:40*
*14:40**14:40*Zvolen, AS*11:10**11:10*
*15:05**15:05*Žiar nad Hronom, AS*10:50**10:50*
*15:25**15:25*Žarnovica, motel Sitno*10:25**10:25*
*16:35**16:35*Nitra, AS*9:25**9:25*
18:10*18:15*18:10*18:15*Bratislava, AS6:50*8:15**10:00*6:50*8:15**10:00*
*18:30**18:30**6:40**6:40*
18:4018:40Bratislava, Petržalka, št.hr. (SK)6:306:30
18:4518:45Berg, Staatsgrenze (A)6:256:25
19:3019:30Wien, Erdbergstr. 2025:405:40
23:2523:25Salzburg, Lastenstrasse 122:002:00
23:3523:35Walserberg, Staatsgrenze (A)1:501:50
23:4023:40Bad Reichenhall, Staatsgrenze (D)1:351:35
3:203:20Lindau, Staatsgrenze (D)21:5521:55
3:253:25Bregenz, Staatsgrenze (A)21:4021:40
3:403:40Höchst, Staatsgrenze (A)21:2521:25
3:453:45St. Margrethen, Staatsgrenze (CH)21:1021:10
4:004:00St. Gallen, Lagerstrasse 620:5020:50
5:205:20Zürich, Carparkplatz Sihlquai19:3019:30
DIRECTDIRECTPRESTUP (antenna)DIRECTDIRECT
6:406:40Basel, Meret Oppenheim-Strasse18:1018:10
8:008:00Bern, Car Terminal Neufeld16:4516:45
9:459:45Lausanne, Parking du Vélodrome15:0015:00
10:4510:45Genève, Gare Routière14:0014:00
nedeľa Lutorok, sobotaSMERSMERštvrtok, nedeľautorok L

nedeľa L – tento spoj premáva od 2.7 do 3.9.2017

utorok L – tento spoj premáva od 4.7 do 5.9.2017

*   *   na zastávke Bratislava, AS podľa potreby prestup na autobus / z autobusu linky Košice – Geneve dopravcu Eggmann-Frey AG Geneve, Eurobus Košice, Slovak Lines Bratislava

*   *   pax change from bus on the stop Bratislava, AS if needed to the line Košice – Geneve  tr. co. Eggmann-Frey AG Geneve, Eurobus Košice, Slovak Lines Bratislava FROM BUS EUROBUS KOSICE – ex Slovakia

*   *   pax change from bus on the stop Bratislava, AS if needed from the line Geneve – Košice tr.co. Eggmann-Frey AG Geneve, Eurobus Košice, Slovak Lines Bratislava to bus TURANCAR, SLOVAK LINES, EUROBUS KOSICE – ex Swiss