Linka premáva od 7.6.2019 do 19.9.2019

spoj 3SmerZASTÁVKY - BUS STOPSmerspoj 4
piatokDirectionDirectionnedeľa
1:10Košice, AS1:30
1:40Prešov, AS1:00
2:25Levoča, AS0:10
3:30Poprad, AS23:20
4:15Liptovský Mikuláš, AS22:30
4:50Ružomberok, AS22:00
5:50Banská Bystrica, AS21:00
6:15Zvolen, AS20:30
6:35Žiar nad Hronom, AS20:00
7:15Prievidza, AS19:20
7:50Bánovce, AS18:40
8:30Trenčín, AS18:00
9:10Pieštany, AS17:10
9:45Trnava, AS16:35
10:45Bratislava, ASMN15:40
10:55Bratislava,Jarovce - CLO15:30
11:00Kittsee - ZOLL15:25
12:00Wien, VIB Erdberg14:45
17:15Villach - ZOLL10:15
17:20Tarvisio - ZOLL10:10
18:30Udine,Staz.FS9:00
20:20Venezia, Mestre, Viale Stazione 37:00
22:20Ravenna,Staz.FS5:00
23:20Rimini, Via Fada, Centro Studi, A002064:00
1:00Ancona,Staz.FS2:30
2:10San Benedetto,Staz.FS1:20
3:10Pescara, pl. Republika0:20
4:50Termoli,Terminal Bus22:40
5:50San Severo,Staz.FS21:40
6:30Foggia,Staz.FS21:00
8:00Vieste, Piazzale Aldo Moro19:15
sobotaSmerZASTÁVKY - BUS STOPSmersobota
DirectionDirection

* Vnútroštátna preprava na území Slovenska, Rakúska a Talianska nie je povolená.

* Na linke platí osobitný cenník cestovného a dovozného

* Na zastávkach určených na colné a pasové odbavenie je výstup a nástup zakázaný