Last Minute
Pomôžte Ľubkovi ísť k moru a vyhrajte 3 x 300 € na dovolenku!

Pomôžte Ľubkovi ísť k moru a vyhrajte 3 x 300 € na dovolenku!

Zapojte sa do súťaže o 3 x 300 € na dovolenku s CK Turancar a pomôžte tak aj Ľubkovi a jeho rodine ísť na prvú dovolenku pri mori!

Ľubko je 14 ročný chlapec, ktorému bol diagnostikovaný autizmus. Kliknutím na mapu pripnete špendlík a nahráte tak Ľubkovi 1 bod, ktorý potrebuje na získanie dovolenky.

Zároveň sa aj vy zapojíte do súťaže o 3 x 300 € poukaz na ľubovoľný zájazd s našou CK!

Vyplnením Vášho mailu nám umožníte, aby sme Vás v prípade výhry kontaktovali. Zároveň Vám príde jednorazový email o možnosti zaradiť sa do nášho newslettra.

Prečítajte si príbeh Ľubkovej rodiny

Pripnutých: 1043 špendlíkov

Zostáva: -543 špendlíkov

 

 

Prečítajte si príbeh Ľubkovej rodiny

Sme trojčlenná rodina, náš syn Ľubko má 14 rokov. Narodil sa ako zdravé dieťa, no po roku a pol sa jeho zdravotný stav začal zhoršovať. Začal mať problémy s komunikáciou a z večne usmiateho a šťastného chlapčeka sa stalo úplne iné dieťa.

Ľubko prešiel očkovaním a potom nastali zmeny - prestal sa hrávať s deťmi, stačil mu jeden predmet, s ktorým sa dokázal hrať hodiny. Pri každom kontakte s ľuďmi bol nervózny, plakal, kričal. Postupne sa reč úplne vytratila a prestal rozprávať.  V troch rokoch mu dali diagnózu - detský autizmus.

Ľubko pravidelne absolvuje rôzne terapie, hipoterapiu, biorezonanciu. Užíva lieky na podporu činnosti mozgu a reči. V rodine pracuje iba manžel, ja dostávam opatrovateľský príspevok, preto naša finančná situácia nie je najlepšia. S Ľubkom sme ešte neboli na dovolenke mimo Slovenska. Preto by sme mu chceli dopriať dovolenku pri mori, ktorá by mu veľmi prospela ako po psychickej, tak aj po zdravotnej stránke, nakoľko je astmatik, má alergie i kožné problémy.  Morská voda aj vzduch by mu veľmi pomohli, vodu miluje, takže by mu to urobilo veľkú radosť. Taktiež by to malo pozitívny vplyv aj na nás rodičov, sme vyčerpaní. Pri mori by sme si oddýchli a načerpali novú energiu.

ĎAKUJEME!"


Naši partneri