Hodnotenie klientov:  8.2
* * * * * +
Letecky

Horus Paradise Luxury Resort

Turecko - Side - SIDE
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Hotelový rezort s upravenou záhradou, krásnou plážou a lukratívnou polohou je ideálnou voľbou pre dovolenkárov, ktorí túžia spojiť oddych s poznávaním a ocenia blízkosť vyhľadávaného historického mestečka Side, či známeho bazáru v Manavgate.
Poloha:
priamo na pláži, len 2 km od historického centra Side, pešo dostupného plážovou promenádou, 5 km od Manavgatu a 65 km od letiska v Antalyi.
Hotel:
recepcia, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie (mexická, turecká, talianska, rybia), lobby bar, kaviareň, bar pri bazéne, bar na pláži, vitamínový bar, disko bar, vnútorný bazén a 5 vonkajších bazénov, aquapark, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma. Hostia majú k dispozícii Wi-Fi internetové pripojenie v priestoroch lobby zdarma, počítačový kútik za poplatok, wellness centrum (vstup do tureckých kúpeľov, sáun a jacuzzi zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok), denné animácie a večerné programy, tenis, biliard, stolný tenis a bowling za poplatok, šípky, basketbalové ihrisko, minifutbal, fitnescentrum a skupinové cvičenia zdarma, amfiteáter, požičovňu áut, nákupnú zónu, kaderníctvo, hotelového fotografa, lekára a práčovňu za poplatok. Pre deti je pripravený miniklub, juniorklub, detský bazén, bufetové stoly, detské sedenie v reštaurácii, herný park.
Izby:
dvojlôžkové izby v záhradných pavilónoch, v jednom z dvoch nových ,,rezort“ pavilónov, priamo pri pláži alebo v hlavnej hotelovej budove s možnosťou jednej prístelky. Izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom (nealkoholické nápoje), trezorom (zdarma), sušičom na vlasy, Wi-Fi (za poplatok). Každá izba má balkón alebo terasu, kúpeľňu s WC. Na vyžiadanie rodinné, superior izby a izby s výhľadom na more za doplatok.
Stravovanie:
  ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, polnočný snack, nočný snack, občerstvenie počas dňa (ovocie, zmrzlina, slané a sladké pečivo), diétny bufet, miestne alkoholické, nealkoholické a vybrané importované nápoje. Čerstvé ovocné šťavy a ostatné importované nápoje za poplatok.
Pláž:
  krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora ocenená Modrou vlajkou za čistotu. Slnečníky a ležadlá na pláži sú zdarma, uteráky za depozit. Ponuka vodných športov za poplatok a ihrisko pre plážový volejbal.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje.

Side, Aspendos – návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark – úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye, cca 2 hod. 30 min. do Izmiru

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký


TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.


SIDE

Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kvalitnými službami. Transfer z letiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 min.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.7832630000, 31.3867250000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri