***

Hotel Srdiečko

Slovensko - Banskobystrický kraj - Horná Lehota
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel Srdiečko - Horná Lehota - Slovensko - Prírodný raj
Vyhľadávanie Menu
Popis

Hotel Srdiečko víta hostí už od roku 1958. Poľovníci,  ktorí sa vracali do zrubu neďaleko lanovky hovorili, že idú hore „DO SRDIEČKA“, pretože bolo zavesené nad jeho vchodom. Odvtedy Srdiečko spája návštevníkov s láskou k prírode a horám. Hotel si zachoval atmosféru horskej chaty a svojou výbornou kuchyňou a útulným wellness je ideálny na rodinnú dovolenku či romantiku pre páry.

Poloha
-

hotel sa nachádza na južnej strane Chopku v nadmorskej výške 1.213 m.n.m, v srdci prírody Nízkych Tatier. Leží priamo pri stanici lanovky Srdiečko - Kosodrevina,  s ktorou sa môžete z hotela vyviezť až na vrchol Chopku. Skvelá poloha hotela vám dovolí dostať sa za pár sekúnd z izby priamo na turistický chodník či lyžiarsky svah. Lanovkou sa dá prejsť až do centra strediska  Jasná.

Ubytovanie
-

štýlovo zariadený hotel zároveň vytvára útulnú domácu atmosféru. Ponúka hosťom wellness vybavený infra saunou, fínskou a parnou saunou, vonkajšou vírivkou a relaxačnou miestnosťou. Z izieb, ktoré prešli rekonštrukciou, je nádherný výhľad na Chopok, Ďumbier i okolitú prírodu. Hotel ponúka svojim hosťom bezplatné parkovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom zariadení. K dispozícii je aj lobby bar s výhľadom na panorámu Nízkych Tatier.

Hotel zabezpečuje zvýšenú dezinfekciu na izbách, minimalizuje kontakt s personálom na online alebo telefonický kontakt. Na izbe bude čakať hostí balíček s ochrannými pomôckami a dezinfekciou. Spoločenské priestory sú vybavené dezinfekčnými prostriedkami, dodržiavajú sa 2 m odstupy a check-in a check-out prebehne rýchlejšie. Hotel sa riadi režimom OTP.

Izby
-
zrekonštruované dvojlôžkové, rodinné izby a apartmány s čarovným výhľadom na tatranské končiare.  Každá izba má vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, SAT TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie. K dispozícii sú aj jednolôžkové izby.
Stravovanie
-
raňajky od 7:00 – 9:30 formou bufetových stolov v príjemnom prostredí horskej reštaurácie. Hotel ponúka aj možnosť obedov 12:00 - 14:00 a večerí 18:00 - 21:00, kde sa spája tradičná kuchyňa a moderný prístup šéfkuchára. Hotelové reštaurácie sú otvorené v štandardnom režime s ohľadom na aktuálne hygienické opatrenia. Raňajky sú podávané prostredníctvom bufetového menu s obsluhou.
Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-

stredisko Jasná sa nachádza v srdci národného parku Nízke Tatry a návštevníkom dáva výborné podmienky pre letnú turistiku aj zimné športy na severnej aj južnej strane Chopku (2024 m. n. m.). Jasná ponúka tú najnovšiu infraštruktúru kabínových a sedačkových lanoviek. V lete možnosť zapožičania bicyklov a  elektrobicyklov, výlety lanovkami, návšteva Maxiland Summer parku na Bielej Púti s atrakciami pre deti ako viacúrovňová trampolína a bungee trampolína. Možnosť zjazdu na horskej (mountain) káre s prevýšením až 662 metrov a panoramatickým výhľadom na prekrásne Horehronie. Zážitková gastronómia - SKY PICNIC (piknik v oblakoch) sa dá nájsť na lanovke Rotunda Chopok – Kosodrevina. Hostia začnú prípitkom v reštaurácií Rotunda a následne si vychutnávajú 40 min. piknik v luxusnej piknik kabíne O večernú zábavu sa stará nočná aréna Happy end music club.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri