Last Minute

Hotel Termál

Moderný hotel v Štiavnických vrchoch ponúka kvalitné služby z oblasti balneológie, gastronómie a hotelierstva. Svoju obľúbenosť si zachováva najmä vďaka službám na špičkovej úrovni a vlastným liečebný... Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať
  • 9.9

    Hodnotenie

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

ubytovanie na vybraný počet nocí s polpenziou/plnou penziou, DPH, neobmedzený vstup do hotelového wellness počas prevádzkových hodín, parkovanie na monitorovanom parkovisku. Ceny neplatia pre konferencie, semináre, firemné stretnutia.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: miestny poplatok 0,70€/os./noc. Ostatné nepovinné doplatky: rôzne druhy masáží, kozmetický salón, cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) Domáci cestovný ruch 2,20 EUR/os./deň.

Hotel Termál - viac informácií

Moderný hotel v Štiavnických vrchoch ponúka kvalitné služby z oblasti balneológie, gastronómie a hotelierstva. Svoju obľúbenosť si zachováva najmä vďaka službám na špičkovej úrovni a vlastným liečebným prameňom. Hotel Termál ponúka široké ponuky liečebných pobytov pre rôzne vekové skupiny, v ktorých si užijú zábavú aj oddych malí aj veľkí.

Hotel Termál Vyhne je situovaný v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov, v malebnej obci Vyhne. Obec je známa svojou bohatou kúpeľnou históriou a termálnou vodou s liečivými účinkami. Hotel je ako stvorený pre oddych od každodenného stresu a načerpanie pozitívnej energie. Svoje potreby tu uspokoja nielen páry, ale aj seniori či rodiny s deťmi. Pre všetkých ponúka hotel špičkové služby, ktoré zodpovedajú všetkým požiadavkám klientov.

recepcia, hotelová reštaurácia, a ´la carte reštaurácia, pub, Lobby bar,  trezor, terasa, konferenčná miestnosť, multimediálna miestnosť na hry, kútik pre najmenších, moderné wellness centrum, rôzne druhy masáží a kozmetický salón (za poplatok). Wellness zahŕňa: relaxačný bazén, oddychový bazén, vonkajší výplavový bazén, tepidárium, 3 druhy sáun, oddychový priestor, ochladovací bazén s vedrom odvahy, soľná inhalačná miesnosť. Na zapožičanie sú spoločenské hry. Wifi je v celom hoteli zdarma.

Pobyty: Hyper relax (víkendový štvrtok/piatok - nedeľa): ubytovanie počas víkendu v dvojlôžkovej izbe, polpenzia, denný vstup do hotelového wellness, 1x 20 minútová masáž, welcome drink, župan na izbe, osuška navyše, parkovanie a Wifi zdarma, na zapožičanie stolný tenis a spoločenské hry grátis, stolný futbal, stolný hokej a biliard za popatok. 

Romantik relax (víkendový piatok - nedeľa): ubytovanie počas víkendu v dvojlôžkovej izbe, polpenzia, v deň príchodu romantická večera vo dvojici pri sviečkach, denný vstup do hotelového wellness, 1x 30 minútová masáž vo dvojici, welcome drink, romantická výzdoba izby, fľaša sektu pre dvojicu na izbe, misa s ovocím pre dvojicu na izbe, župan na izbe, osuška navyše, parkovanie a Wifi zdarma, na zapožičanie stolný tenis a spoločenské hry grátis, stolný futbal, stolný hokej a biliard za popatok. Tento pobyt nie je možné absolvovať deťmi.

Termál relax (neplatí počas víkendov nástup: nedeľa - piatok): ubytovanie na 2/3/4 alebo 5 nocí v dvojlôžkovej izbe, polpenzia, denný vstup do hotelového wellness,  župan na izbe, osuška navyše, parkovanie a Wifi zdarma, na zapožičanie stolný tenis a spoločenské hry grátis, stolný futbal, stolný hokej a biliard za popatok. Prístelka pre dieťa alebo dospelého na vyžiadanie za príplatok.

Senior relax (neplatí počas víkendov nástup: nedeľa - štvrtok): ubytovanie na 2,3,4,5 nocí v dvojlôžkovej izbe, polpenzia, denný vstup do hotelového wellness, wellcome drink, 1x za pobyt kávička a koláčik,  župan na izbe, osuška navyše, parkovanie a Wifi zdarma, na zapožičanie stolný tenis a spoločenské hry grátis, stolný futbal, stolný hokej a biliard za popatok. Prístelka pre  dospelého na vyžiadanie za príplatok.

účelne a vkusne zariadené dvojlôžkové izby alebo apartmány. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, SAT TV a Wi Fi pripojenie, župan, sušič na vlasy.
moderne zariadené dvojlôžkové izby s vlastnou kúpeľnou, sušičom na vlasy, županom, SAT TV, telefón, a Wi Fi pripojením s možnosťou balkóna a čiastočne bezbariérovej izby. K dispozícii aj jednolôžkové izby.
polpenzia/plná penzia - podľa zvoleného balíka.
individuálna

Informácie o krajine a stredisku

Banskobystrický kraj

Informácie o krajine a strediskuObec Vyhne sa nachádza v Štiavnickych vrchoch vo Vyhnianskej doline. Krása prírody a čistota prameňov, ktoré tu vyvierajú ponúka dokonalý priestor na relax. Nad obcou Vyhne sa nachádza jedna z najcennejších geologických pamiatok v našej krajine – Národná prírodná pamiatka Kamenné more a neďaleko je tiež prírodná pamiatka Vyhniansky travertín, ktorý tvorí kamenný vodopád. Taktiež netreba zabudnúť na pivovarnícku tradíciu, ktorú si v tejto oblasti zachováva množstvo malých remeselných pivovarov.  

HYPER Relax 2021:
víkendový pobyt piatok - nedeľa alebo štvrtok - nedeľa
pobyt neplatí počas sviatkov a letných prázdnin

Cena na osobu zahŕňa:                                
·        ubytovanie na 2 alebo 3 noci počas víkendu v dvojlôžkovej izbe
·        polpenziu – raňajky a večere formou bufetu*
*Hotel si vyhradzuje právo na zmenu formy servírovania stravy v závislosti od jeho obsadenosti.
·        denný vstup do hotelového wellness v čase podľa aktuálnych otváracích hodín 
·        hotelové wellness zahŕňa relaxačný bazén a oddychový bazén s denne čerstvou termálnou vodou s teplotou 36°C,vonkajší výplavový bazén s ohrievanou vodou, tepidárium s hviezdnym nebom, tri druhy sáun s oddychovým    
         priestorom, ochladzovacím bazénom a vedrom odvahy, oddychová miestnosť s krbom, soľná inhalačná miestnosť
·        1 x 20 minútová masáž chrbta
·        welcome drink


ROMANTIK Relax 2021:
víkendový romantický pobyt piatok - nedeľa
pobyt neplatí počas Veľkej noci, 28.10.2021-1.11.2021 a silvestrovského týždňa,
do 21.12.2021 (posledný možný odchodový deň)

Cena na osobu zahŕňa:                                 
·
        ubytovanie na 2 noci od piatku do nedele v dvojlôžkovej izbe
·        polpenziu - raňajky a večere formou bufetu (neplatí pre 1. večer)
·        v deň príchodu romantická večera vo dvojici pri sviečkach (špeciálne menu: prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo, dezert)
·        denný vstup do hotelového wellness centra počas otváracích hodín
·        hotelové wellness zahŕňa relaxačný bazén a oddychový bazén s denne čerstvou termálnou vodou s teplotou 36°C, vonkajší výplavový bazén s ohrievanou vodou, tepidárium s hviezdnym nebom, tri druhy sáun s oddychovým
         priestorom, ochladzovacím bazénom a vedrom odvahy, oddychovú miestnosť s krbom, soľnú inhalačná miestnosť
·        1 x za pobyt 30 minútová masáž vo dvojici
·        welcome drink
·        romantická výzdoba izby
·        fľaša sektu pre dvojicu na izbe
·        misa s ovocím pre dvojicu na izbe


SENIOR Relax 2021: 
pobyt nedeľa - štvrtok, neplatí počas sviatkov a letných prázdnin 
(aspoň jedna z dvojice musí mať nad 62 rokov)

Cena na osobu zahŕňa:                                 
·        ubytovanie na 4 noci v dvojlôžkovej izbe
·        polpenziu - raňajky a večere formou bufetu*
*Hotel si vyhradzuje právo na zmenu formy servírovania stravy v závislosti od jeho obsadenosti.
·        neobmedzený vstup do hotelového wellness počas otváracích hodín
·        hotelové wellness zahŕňa relaxačný bazén a oddychový bazén s denne čerstvou termálnou vodou s teplotou 36°C, vonkajší výplavový bazén s ohrievanou vodou, tepidárium s hviezdnym nebom, tri druhy sáun s oddychovým priestorom,       
         ochladzovacím bazénom a vedrom odvahy, oddychová miestnosť s krbom, soľná inhalačná miestnosť
·        Termálna voda je zložením rovnaká, ako v neďalekých kúpeľoch Sklené Teplice, kúpeľoch zameraných na liečbu a prevenciu chorôb pohybového ústrojenstva
·        welcome drink
·        1 x za pobyt kávička s koláčikom


TERMÁL Relax 2021:
pobyt nedeľa - piatok
pobyt neplatí počas víkendov, Veľkej noci, sviatkov, letných prázdnin a silvestrovského týždňa
do 21.12.2021 (posledný možný odchodový deň)

Cena na osobu zahŕňa:                  
·        ubytovanie na 2/3/4 alebo 5 nocí v dvojlôžkovej izbe
·        polpenziu - raňajky a večere formou bufetových stolov*
*Hotel si vyhradzuje právo na zmenu formy servírovania stravy v závislosti od jeho obsadenosti.
·        neobmedzený vstup do hotelového wellness počas otváracích hodín
·        hotelové wellness zahŕňa relaxačný bazén a oddychový bazén s denne čerstvou termálnou vodou s teplotou 36°C, vonkajší výplavový bazén s ohrievanou vodou,, tepidárium s hviezdnym nebom, tri druhy sáun
         s oddychovým priestorom, ochladzovacím bazénom a vedrom odvahy, oddychová miestnosť s krbom, soľná inhalačná miestnosť.


LETNÝ MAXI Relax 2021 (platí od 1.7.-31.8.2021)

Cena na osobu zahŕňa:                                 
·        ubytovanie na 4,5,6 alebo 7 noci počas víkendu v dvojlôžkovej izbe
·        polpenziu – raňajky a večere formou bufetu*
*Hotel si vyhradzuje právo na zmenu formy servírovania stravy v závislosti od jeho obsadenosti.
·        neobmedzený vstup do hotelového wellness v čase medzi podľa aktuálnych otváracích hodín
·        hotelové wellness zahŕňa relaxačný bazén a oddychový bazén s denne čerstvou termálnou vodou s teplotou 36°C,vonkajší výplavový bazén s ohrievanou vodou,  tepidárium s hviezdnym nebom, tri druhy sáun s oddychovým priestorom,  
         ochladzovacím bazénom a vedrom odvahy, oddychová miestnosť s krbom, soľná inhalačná miestnosť
·        1 x 30 minútové ošetrenie rúk  alebo nôh 
·        welcome drink
·        tematické večery
·        prosecco s melónovou miskou
·        10% zľava masáže a procedúry

Naši partneri