***

Kúpeľný hotel Minerál

Slovensko - Banskobystrický kraj - Dudince
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Kúpeľný hotel Minerál - Dudince - Slovensko - Kúpele
Vyhľadávanie Menu
Popis

Moderný kúpeľný hotel Minerál je najlepšou voľbou, ak uprednostňujete pohodlie v hotelových službách. Je to najkomfortnejší kúpeľný hotel v Dudinciach s vysokým štandardom ubytovania. Tiché prostredie a kvalitné balneologické služby sú ideálne na relaxačný pobyt.

Poloha
-

Kúpeľný hotel Minerál nájdete  v centre mesta Dudince v tesnej blízkosti kúpeľného areálu, cca 390 metrov od liečebného domu Rubín. V roku 2010 prešiel kompletnou rekonštrukciou a v súčasnosti v ňom môžete absolvovať kúpeľné pobyty s liečebným režimom (vrátane kúpeľnej liečby hradenej zdravotnou poisťovňou), ako i kratšie relaxačné či víkendové pobyty. Kúpele Dudince poskytujú niektoré liečebné procedúry priamo v tomto kúpeľnom hoteli.

Hotel
-
recepcia, hotelové wellness s jaccuzzi, suchú saunu, parnú saunu, sprchu s karibskou búrkou, ochladzovací bazén. Wellness je zadarmo v rámci vybraných pobytov. Pobyt vo wellness si môžete objednať aj nad rámec pobytu na recepcii wellness za poplatok. Ubytovaní kúpeľní hostia môžu zároveň využívať aj vstup do vnútorného a vonkajšieho bazéna v liečebnom dome Rubín a služby Vitálneho sveta Wellnea v liečebnom dome Rubín (v rámci vybraných pobytov zdarma, inak za poplatok).

Medical Gold:
- ubytovanie - plná penzia (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z menu, šalátový bufet) - povinná lekárska konzultácia - priemerne 3 liečebné procedúry na ošetrovací deň (pondelok – sobota) - denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v Rubíne denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia)  

Medical Silver:
- ubytovanie - polpenzia (bufetové raňajky, obed alebo večera ako výber z menu, šalátový bufet) - povinná lekárska konzultácia - priemerne 2 liečebné procedúry na ošetrovací deň (pondelok – sobota) - denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v Rubíne  - denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia)

Medical Mini:
- ubytovanie - plná penzia (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z menu, šalátový bufet) - povinná lekárska konzultácia - 7 liečebných procedúr za pobyt na základe zdravotného stavu klienta - denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v Rubíne  - denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia).
Izby
-
komfortne zariadené jednolôžkové, dvojlôžkové, trojlôžkové izby a apartmány majú vlastnú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, LCD televízor, Wifi, klimatizáciu, telefón, trezor, chladničku, uzamykací kartový systém.
Stravovanie
-
polpenzia alebo plná penzia podľa vybraného balíka. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov a obedy a večere výberom z menu a šalátový bufet.
Doprava
-
individuálna
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri