Last Minute

Liečebný dom Smaragd

Hotel Smaragd je druhý najdlhšie existujúci liečebný dom v Dudinciach, svoju prevádzku začal v roku 1978. V roku 2015 prešiel zásadnou rekonštrukciou a v roku 2017 sa k vynoveným priestorom pridala kaviareň a spoloč... Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať
  • 9.8

    Hodnotenie

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

ubytovanie na vybraný počet nocí  v štandardnej dvojlôžkovej izbe s polpenziou/ plnou penziou, povinná lekárska konzultácia, liečebné procedúry podľa vybraného balíka (každý deň okrem nedele), denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Welnea, denne vstup do vonkajšieho  bazéna Rubín, DPH, EKG vyšetrenie ak ho odporúča lekár, záverečná lekárska konzultácia pri pobyte nad 13 nocí pri pobytoch Medical Gold a Silver.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: miestny poplatok 0,70€/os./noc, kúpeľný poplatok Ostatné nepovinné doplatky: jednolôžková izba 20 - 45 EUR/osoba podľa zvoleného balíka, apartmán s balkónom 30 EUR/noc, cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) Domáci cestovný ruch 2,20 EUR/os./deň Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Liečebný dom Smaragd - viac informácií

Hotel Smaragd je druhý najdlhšie existujúci liečebný dom v Dudinciach, svoju prevádzku začal v roku 1978. V roku 2015 prešiel zásadnou rekonštrukciou a v roku 2017 sa k vynoveným priestorom pridala kaviareň a spoločenská sála. Je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú priestrannejšie ubytovanie v tichom prostredí. Keďže s liečebným domom Rubín tvorí jeden komplex  na procedúry či do wellness sa tak dostanete "suchou nohou" presklenou spojovacou chodbou.

Dudince sú mesto a kúpele v okrese Krupina v Banskobystrickom kraji. Kúpele v Dudinciach liečia choroby srdcovo-cievneho systému a pohybového systému. Minerálna voda v kúpeľoch je hydrogenuhličitanovo-chloridová, sodno-vápenatá, uhličitá, sírna a mierne hypotonická. Jej teplota je 28°C.  Letné termálne kúpalisko Dudinka sa nachádza cca 300 m od liečebného domu.

moderný zrekonštruovaný liečebný dom sa nachádza v tichom prostredí. Svojim návštevníkom ponúka priestranné izby s pohodlnými postelami a matracmi pre dobrý spánok. Spojovacou chodbou je hotel prepojení na využívanie procedúr s liečebným domom Rubín. Ďalej sa tu nachádza moderná jedáleň, slnečná strešná terasa, úschovňa batožiny a bicyklov, útulná kaviareň s letnou terasou, chodník zdravia a Fitpark "pod oknami", spoločenská sála a pestrý kultúrny program. Parkovanie pri liečebnom dome je za poplatok, no cca 150 metrov je parkovisko zdarma.

Medical Gold:
- ubytovanie - plná penzia (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z menu, šalátový bufet) - povinná lekárska konzultácia - priemerne 3 liečebné procedúry na ošetrovací deň (pondelok – sobota) - denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v Rubíne denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia)  

Medical Silver:
- ubytovanie - polpenzia (bufetové raňajky, obed alebo večera ako výber z menu, šalátový bufet) - povinná lekárska konzultácia - priemerne 2 liečebné procedúry na ošetrovací deň (pondelok – sobota) - denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v Rubíne  - denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia)

Medical Mini:
- ubytovanie - plná penzia (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z menu, šalátový bufet) - povinná lekárska konzultácia - 7 liečebných procedúr za pobyt na základe zdravotného stavu klienta - denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v Rubíne  - denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia)

Romantic:
- ubytovanie - plná penzia (1x romantická večera s miešaným nápojom lásky v Reštaurácii Rubín, 2xbufetové raňajky s možnosťou donášky raňajok do izby podľa želania,2x obed a 1x večera ako výber z menu v Reštaurácii Rubín) - 1x za pobyt aromatická masáž čiastočná (pre oboch) - 1x ,,Kleopatrin mliečny kúpeľ“ v relaxačnej DUO vani  - denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia) - 2x 2- hodinový vstup do Vitálneho sveta Wellnesa s možnosťou využitia suchej a parnej sauny, whirpool, tepidária a oddychovej zóny (pre oboch) - darček pre dvojicu
účelne zariadené dvojlôžkové izby v pastelových farbách ponúkajú svojim návštevníkom pohodlné postele s kvalitnými matracmi. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie s WC, sušič vlacov, SAT TV, Wifi pripojenie, telefón, balkón, bezbariérovú sprchu a chladničku.
polpenzia alebo plná penzia podľa vybraného balíčka. Raňajky sú podávané výberom z bufetových stolov a obed a večera je výberom z menu, šalátový bufet.
individuálna
Naši partneri