***

Liečebný dom Smaragd

Slovensko - Banskobystrický kraj - Dudince
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Liečebný dom Smaragd - Dudince - Slovensko - Relax
Vyhľadávanie Menu
Popis
Hotel Smaragd je druhý najdlhšie existujúci liečebný dom v Dudinciach, svoju prevádzku začal v roku 1978. V roku 2015 prešiel zásadnou rekonštrukciou a v roku 2017 sa k vynoveným priestorom pridala kaviareň a spoločenská sála. Je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú priestrannejšie ubytovanie v tichom prostredí. Keďže s liečebným domom Rubín tvorí jeden komplex  na procedúry či do wellness sa tak dostanete "suchou nohou" presklenou spojovacou chodbou.
Poloha
-
Dudince sú mesto a kúpele v okrese Krupina v Banskobystrickom kraji. Kúpele v Dudinciach liečia choroby srdcovo-cievneho systému a pohybového systému. Minerálna voda v kúpeľoch je hydrogenuhličitanovo-chloridová, sodno-vápenatá, uhličitá, sírna a mierne hypotonická. Jej teplota je 28°C.  Letné termálne kúpalisko Dudinka sa nachádza cca 300 m od liečebného domu.
Hotel
-
moderný zrekonštruovaný liečebný dom sa nachádza v tichom prostredí. Svojim návštevníkom ponúka priestranné izby s pohodlnými postelami a matracmi pre dobrý spánok. Spojovacou chodbou je hotel prepojení na využívanie procedúr s liečebným domom Rubín. Ďalej sa tu nachádza moderná jedáleň, slnečná strešná terasa, úschovňa batožiny a bicyklov, útulná kaviareň s letnou terasou, chodník zdravia a Fitpark "pod oknami", spoločenská sála a pestrý kultúrny program. Parkovanie pri liečebnom dome je za poplatok, no cca 150 metrov je parkovisko zdarma.

Medical Gold:
- ubytovanie - plná penzia (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z menu, šalátový bufet) - povinná lekárska konzultácia - priemerne 3 liečebné procedúry na ošetrovací deň (pondelok – sobota) - denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v Rubíne denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia)  

Medical Silver:
- ubytovanie - polpenzia (bufetové raňajky, obed alebo večera ako výber z menu, šalátový bufet) - povinná lekárska konzultácia - priemerne 2 liečebné procedúry na ošetrovací deň (pondelok – sobota) - denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v Rubíne  - denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia)

Medical Mini:
- ubytovanie - plná penzia (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z menu, šalátový bufet) - povinná lekárska konzultácia - 7 liečebných procedúr za pobyt na základe zdravotného stavu klienta - denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v Rubíne  - denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia)

Romantic:
- ubytovanie - plná penzia (1x romantická večera s miešaným nápojom lásky v Reštaurácii Rubín, 2xbufetové raňajky s možnosťou donášky raňajok do izby podľa želania,2x obed a 1x večera ako výber z menu v Reštaurácii Rubín) - 1x za pobyt aromatická masáž čiastočná (pre oboch) - 1x ,,Kleopatrin mliečny kúpeľ“ v relaxačnej DUO vani  - denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (počas prevádzkového obdobia) - 2x 2- hodinový vstup do Vitálneho sveta Wellnesa s možnosťou využitia suchej a parnej sauny, whirpool, tepidária a oddychovej zóny (pre oboch) - darček pre dvojicu
Izby
-
účelne zariadené dvojlôžkové izby v pastelových farbách ponúkajú svojim návštevníkom pohodlné postele s kvalitnými matracmi. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie s WC, sušič vlacov, SAT TV, Wifi pripojenie, telefón, balkón, bezbariérovú sprchu a chladničku.
Stravovanie
-
polpenzia alebo plná penzia podľa vybraného balíčka. Raňajky sú podávané výberom z bufetových stolov a obed a večera je výberom z menu, šalátový bufet.
Doprava
-
individuálna
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri