***

Penzion Kachelman

Slovensko - Banskobystrický kraj - Banská Štiavnica
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Penzion Kachelman | Banskobystrický kraj | Dovolenka Slovensko | CK Turancar
Vyhľadávanie Menu
Popis

Príjemný penzión v centre Banskej Štiavnice ponúka skvelé možnosti na spoznávanie mesta, kultúry baníctva, či okolitej prírody. Pôvodne meštiansky dom z prelomu 16. a 17. storočia ponúka súkromné relaxačné centrum, skvelú kuchyňu a dve vonkajšie terasy.

Poloha
-

V centre mesta Banská Štiavnica, len na skok od Starého a Nového zámku, kúsok od Kalvárie a Morového stĺpu. Je výborným východiskovým bodom na všetky strany, či už ku kaštieľu vo Svätom Antone, alebo na Počúvadlo.

Izby
-
dvojlôžkové, trojlôžkové izby a apartmán s dvoma prístelkami ponúka komfortné ubytovanie v meštianskom štýle. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, SAT TV, Wi Fi pripojenie.Niektoré apartmány majú atypicky riešenú vyvýšenú posteľ.
Stravovanie
-
bohaté raňajky formou bufetových stolov, možnosť dokúpiť si polpenziu alebo plnú penziu v hotelovej reštaurácii s pizzériou. Polpenzia/plná penzia pre deti do 6 rokov zdarma.
Doprava
-

individuálna s možnosťou parkovania jedného auta zdarma na hotelovom parkovisku v prípade dostupnej kapacity. Možnosť nabíjania elektromobilu.

Informácie o krajine a stredisku
-

Banská Štiavnica je kráľovské banícke mesto. Je hojne navštevovaná nielen pre unikátne podzemné chodby, ale aj pre atmosféru, ktorú nezažijete v žiadnom inom meste. Nad mestom sa týči jedna z najkrajších barokových kalvárii Európy. V okolá je vyhľadávané múzeum polovníctva a kaštieľ vo Svätom Antone, ktorý sa v neporušenom stave zachoval dodnes. Osviežiť sa je možné na Počúvadlianskom jazere a zo skál hradu Sitno je nádherný výhľad na celé okolie. V regióne je aj siet lesných cyklotrás nazvaných Bajkom k tajchom.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri