Hodnotenie klientov:  9.7
* * * *
Individuálne

Hotel Senec

Slovensko - Bratislavský kraj - Slnečné jazerá Senec

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Hotel ako stvorený pre rodiny s deťmi na brehu Slnečných jazier v Senci. Zábava a spičkové služby pre rodiny s deťmi ponúkajú celodenné animácie v hoteli i v aquaparku.

Poloha:
Na západnom Slovensku, neďaleko Bratislavy sa nachádza kvalitný hotel pre rodiny s deťmi. Slnečné jazerá sa nachádzajú v pešej dostupnosti priamo pred hotelom. Pohodlnou prechádzkou sa dostanete aj do centra mesta.
Hotel:

Hotel ponúka ubytovanie v 80 izieb s celkovou kapacitou 206 osôb. Všetky izby sú klimatizované. V ponuke je aj parkovisko pre hotelových hostí pred hotelom aj v aquaparku. Jem ožné využiť aj 2 nabíjacie stanice pre elektromobily. Hotel ďalej ponúka Vnútorný detský svet MiniMe o rozlohe 300 m2, Kulinárske štúdio Foodie – zážitkové kurzy varenia pre deti aj dospelých, Hotelová kinosála MediaTro – možnosť súkromného premietania alebo školenia v kreatívnom a pohodlnom priestore, Priestranné reštaurácie Mirror a Meeting s letnou terasou a bohatou ponukou jedál z našej slovenskej kuchyne aj modernej gastronómie, 4 Elements Day Spa – masáže a procedúry inšpirované vplyvom 4 živlov, Wine, Coffe & Tea bar s 2 bowlingovými dráhami a priamym výhľadom na Slnečné jazerá, Interaktívna herňa Game Zone – stolný futbal, air-hockey, X-box One kinect, Aquapark Senec (cca 50 m) – pre ubytovaných hostí počas celého pobytu grátis, Saiwellness Senec (cca 50 m) – pre ubytovaných hostí za zvýhodnenú cenu.om,

Atraktívny hotel v ktorom sa nachádza: 2 x tenisový kurt, Basketbalový kôš, Veľké a malé futbalové bránky, Vonkajší bazén, Detské ihrisko, Stolný tenis, Súkromná hotelová pláž, 2 x vodný bicykel, 2 x čln, 2 x paddleboard, Poolbar s posedením a možnosťou servírovania občerstvenia, V letných mesiacoch: nafukovacia šmýkačka, detský reťazový kolotoč, trampolína a iné.

Izby:
Komfortná dvojlôžková izba. Na výber sú izby s balkónom alebo bez balkóna. Všetky izby sú maximálne variabilné s možnosťou spojiť, alebo oddeliť postele. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov, LCD televízorom so satelitným HD príjmom, minibarom, trezorom, telefónom a bezplatným vysokorýchlostným WIFI & LAN pripojením na internet. Vybavenie izby: klimatizácia s reguláciou (počas letného obdobia), kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou, zabudovaný sušič vlasov, LCD televízor so satelitným HD príjmom (všetky SK + CZ kanály), minibar, trezor, telefón s priamou voľbou, bezplatné vysokorýchlostné WIFI aj LAN pripojenie na internet, bezpečnostný zámkový kartový systém, kvalitné 3D ortopedické matrace ZAREN, Prístelka (rozkladací gauč so šírkou 140cm).
Rodinná izba pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb s prepojenými dverami. Apartmán disponuje oddelenou spáľňovou časťou s dvoma pevnými lôžkami. V obývacej časti je možnosť využitia dvojprístelky, ktorá je formou rozkladacieho gauča so šírkou 140cm. V dvoch apartmánoch sa nachádza aj kuchynský kút. Každý apartmán má kúpeľňu s WC.                  
Stravovanie:
Raňajky a večere formou výberu z lahodného trojchodového menu alebo formou bohatých bufetových stolov „all you can eat“.
Doprava:
vlastná
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:
Zažite prímorskú atmosféru aj na Slovensku. Hotel Senec je vďaka svojej polohe priamo na brehu Slnečných jazier ideálnou voľbou pre rodinnú dovolenku, ale aj pracovné stretnutie. Hotel sa nachádza v tichej lokalite pri jazere. Pre všetkých hostí platí neobmedzený vstup do Aquaparku Senec, len cez cestu od hotela.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (48.2202343178, 17.4162821000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento