Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
***

Hotel Atrium

Slovensko - Prešovský kraj - Nový Smokovec
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis
Atrium Hotel v Novom Smokovci je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku alebo pracovnú cestu v príjemnom horskom prostredí Vysokých Tatier.
Poloha
-
Nový Smokovec je jednou z troch osád Smokovcov. Nachádza sa na úbočí Slavkovského štítu a pôvodne bolo v Novom Smokovci vybudované prvé liečebné sanatórium na liečbu tuberkulózy.
Hotel
-
Rodinný hotel átriového typu s konceptom pre rodiny s deťmi a animačným klubom ponúka viacero typov ubytovania. V hoteli sa nachádza aj kulinárske štúdio Foodie s ponukou zážitkových kurzov varenia pod vedenám šéfkuchára, súkromné kino, umelecké štúdio ArtClub s profesionálnym vybavenám kreatívnych dielní, MiniMe detský kútik so stálym odborným personálom, 3 relaxačné zóny 4 Elements, masážne miestnostni, vodný svet s bazénmi, tobogánom, relaxačnou časťou a pôôl barom, vitálny wellness so saunami, vírivkou a tepidáriom, bowling bar, game zone (futbal, air hockey, šípky, x-box), wine, coffee a tea lounge bar s ponukou vín, čajov a kávy.
Izby
-
V dvojlôžkovej izbe s prístelkou sa nachádzajú dve samostatné lôžka s rozmermi 90x200 cm s možnosťou ich spojenia (manželská posteľ) alebo oddelenia. V izbe sa nachádza aj prístelka v podobe rozkladacieho kresla (90x200 cm). Izba je určená pre 2+1 osoby. Každá izba má svoj vlastný balkón. Pri rezervácii je možnosť výberu izby s výhľadom na Vysoké Tatry alebo do doliny. Vybavenie izby: kúpeľňa s WC, Wifi pripojenie, trezor, SAT TV, rádiobudík, telefón, sušič vlasov. K dispozícii sú aj izby deluxe, rodinné izby (spojenie dvoch izieb prepojovacími dverami), rodinné suity (spoločný vchod, chodba a dve samostatné miestnosti - v jednej miestnosti manzelska postel + prístelka v podobe rozkladacieho kresla a v druhej miestnosti sú 2 samostatné oddelené lôžka), dvojlôžkové izby Deluxe (spáľňa, samostatná obývacia časť, kupeľňa s WC, minibar)
Stravovanie
-
Bohaté raňajky a večere „all you can eat“.
Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-
Smokovce pozostávajú zo štyroch pôvodne samostatných osád Starý Smokovec, Nový Smokovec, Horný Smokovec a Dolný Smokovec ktoré sa od roku 1999 stali súčasťou mesta Vysoké Tatry. Starý Smokovec je najstaršia turisticko-rekreačná tatranská osada, Nový Smokovec je strediskom kúpeľnej liečby, Dolný Smokovec je najväčším tatranským strediskom detskej liečby horných dýchacích ciest, v Hornom Smokovci sa nachádza rad penziónov a ozdravovní.
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Predvianočné Drážďany
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Predvianočný Graz
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Predvianočný Salzburg
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow s Wieliczkou
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Predvianočný Záhreb
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri