****

Zelená Lagúna

Slovensko - Prešovský kraj - Domaša
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Zelená Lagúna - Domaša - Slovensko - Vodná nádrž
Vyhľadávanie Menu
Popis

Luxusný hotel na východnom Slovensku Zelená lagúna je oázou pokoja a ticha na brehu Veľkej Domaše. Hotel poskytuje nádherné výhľady na priehradu alebo okolité zelené kopce, výnimočnú kuchyňu, rozmanité aktivity pre deti a jedinečné služby. Jedinečným lákadlom je aj okružná plavba po Domaši.

Poloha
-

Na konci obce Kvakovce, kde sa končí obytná zóna sa cez listnatý les dostanete k hotelovému komplexu Zelená Lagúna. Z troch strán ho obklopujú kopce a z jednej strany je to vodná plocha jednej z najčistejších priehrad. Turistika v lesoch či vodné športy sú v tejto oblasti veľmi obľúbené a hotel ponúka požičovňu rôzneho športového náradia na vode. Poloha na východnom Slovensku predurčuje dovolenkárov k návšteve historických miest, či významného múzea popartového umelca Andyho Warhola v Medzilaborciach.

Hotel
-

recepcia, hotelová reštaurácia, lobby bar, vináreň so salónikom, moderné wellness centrum s rôznymi druhmi sáun a procedúr, plavecký bazén, vonkajšie ihrisko s umelou trávou, športové ihrisko s pieskom, pódium pre divákov, konferenčná miestnosť, detské ihrisko.

Možnosť využiť atraktívne ceny zvýhodnených balíčkov: Wellness pobyt, Dovolenka počas týždňa, Dámska jazda, Romantik pobyt. Viac info o balíčkoch priamo v CK.


Hotel a všetky jeho prevádzky fungujú v súlade s aktuálnymi hygienickými nariadeniami Vlády SR a Úradu hlavného hygienika SR.

Ubytovanie
-
moderne zariadené dvojlôžkové izby štandard s výhľadom na les, Lux s výhľadom na priehradu a Superior. Apartmány sa skladajú z dvoch miestností s dvomi alebo tromi spálňami a kúpeľňami. Klienti majú možnosť výberu z ubytovania v hlavnej budove alebo v apartmánových domčekoch.
Izby
-
moderne zariadené dvojlôžkové izby štandard, Lux a Superior. Izby majú vlastnú kúpeľňu s WC, klimatizáciu, antialergické matrace a paplóny, terasu, trezor, SAT TV, WIFI pripojenie, župan a papuče, sušič vlasov, hotelovú kozmetiku, kávový a čajový set, minibar, výhľad na okolie. Izba Lux má panoramatický výhľad na priehradu a izba Superior je zariadená luxusnejšími materiálmi. Všetky izby sú nefajčiarske. Na terase je fajčenie povolené .
Stravovanie
-
raňajky a večere formou výberu z bohatých bufetových stolov alebo servírovaného menu
Apartmány
-

Apartmány štandard majú neobmedzený vstup do fitness, parkovanie v stráženom areáli,  klimatizáciu, 2 kúpeľne, antialergické matrace a paplóny, trezor, kávový a čajový set, SAT TV, terasa, WIFI pripojenie,  župan, papuče.  Apartmán LUX má na viac obývačku s krbom. Apartmán Familly  disponuje obývačkou s kuchynským kútom. Prezidentský apartmán ponúka luxusné ubytovanie s 2 spálňami a 3 kúpeľňami s nadštandardným vybavením a vlastným výťahom do apartmánu. Obývacia izba disponuje kuchynským kútom s barom. K apartmánu prináleží vlastný stôl v hotelovej reštaurácii. V apartmánových domčekoch sa nachádza  obývačka s kozubom, kuchyňa s vybavením (mikrovlnka, varná kanvica, chladnička), 2 spálne s oddelenými posteľami, kúpeľňa so sprchovým kútom, klimatizácia, terasa, antialergické matrace a paplóny, SAT TV, WIFI pripojenie, župan a papuče, sušič vlasov, luxusná hotelová kozmetika, kávový a čajový set, minibar. Všetky apartmány vrátane terasy sú nefajčiarske.

Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-

Veľká Domaša je jednou z najčistejších a najväčších vodných nádrží na Slovensku. Je obklopený mnohými plážami, na ktorých počas letných mesiacov prebiehajú rôzne kultúrne podujatia. Na vodnej hladine si návštevníci môžu užiť vodné športy ako člnkovanie či windsurfing. Priamo na vodnom diele môžno nájsť kostol Sv. kráľa Štefana, ktorý bol zachránený pred zbúraním pri stavaní vodnej nádrže. Neďaleko hotela Zelená Lagúna sa môžete vybrať na zrúcaninu hradu Čičva z roku 1309, ktorý poskytuje krásny výhľady do okolia. Taktiež za návštevu stojí i Bazilika minor narodenia Panny Márie vo Vranove nad Topľou z gotického obdobia s nádhernou interiérovou výzdobou.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri