Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Individuálne

Esplanade

Slovensko - Trnavský kraj - Piešťany
Hotel Esplanade Health Spa Hotel ponúka všetko, čo od štvorhviezdičkového hotela očakávate. Každý si tu nájde to svoje, či už z hľadiska zdravia, obchodu alebo zábavy.Výnimočné priestory na stretnutia a podujatia spolu s omladzujúcimi kúpeľnými procedúrami – to je bezkonkurenčná kombinácia!
Poloha:
Tento luxusný kúpeľný hotel Esplanade sa nachádza v prírodnej oáze Kúpeľného ostrova a môže sa pochváliť veľkým množstvom verejných priestorov, reštaurácií a barov. Obzvlášť hrdo sa hlási ku skutočne majstrovskému dielu a zároveň poprednému kúpeľnému centru na Slovensku – Balnea Health Spa.
Hotel:
Kúpele Piešťany majú dlhú tradíciu v liečbe reumatizmu a ochorení svalov a kostí. Odborné lekárske znalosti, bohaté skúsenosti z približne 3 miliónov procedúr ročne a predovšetkým mimoriadne účinné prírodné zdroje (termálne sírne bahno a termálna sírna voda) zabezpečujú medzinárodne uznávané a výnimočne dobré výsledky liečby. Novo zrekonštruované centrum Balnea Health Spa, ktoré je priamo prepojené s hotelmi Esplanade a Splendid, je najpokročilejším a najväčším kúpeľným a rehabilitačným centrom v strednej Európe a považuje sa za najlepšie kúpeľné stredisko na Slovensku. Okrem moderného zdravotného centra s množstvom liečebných miestností a terapeutických miestností na procedúry tu nájdete nasledovné zariadenia v 3 pavilónoch s rozlohou vyše 8 000 m²:
 • Zrkadliská (termálne kúpele) s rôznou teplotou
 • Veľký bazén na vodnú gymnastiku
 • Bazén s vodnými bicyklami
 • Vnútorný bazén so špeciálnym rehabilitačným liečebným bazénom
 • Saunové priestory
 • Kozmetický salón
 • Veľké a moderné fitness centrum
 • Rehabilitačné centrum s najmodernejším vybavením pre pooperačnú starostlivosť a liečbu a mobilizáciu kolenných, ramenných a iných kĺbov.
 • K dispozícii je aj centrum ergoterapie, ktoré okrem iného zahŕňa simulovanú kuchyňu a auto pre pacientov, ktorí zažili fyzickú traumu a chcú sa opäť naučiť normálne fungovať v každodennom živote. Všetko sa deje pod naším starostlivým lekárskym dohľadom.
  Balíček Tradičná liečba -
  ubytovanie, plná penzia, zdravotné vyšetrenia, lekárska správa na konci pobytu, laboratórne testy, do 24 procedúr za týždeň podľa predpisu lekára, pobyt na min. 7 nocí.

  Balíček Zdravie v Piešťanoch
  - ubytovanie, polpenzia, lekárska konzultácia, 1 - 2 procedúry za deň podľa dĺžky pobytu, pobyt na 2-7 nocí.
 •  2 noci - 3 procedúry za pobyt: 1x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 1x klasická masáž – čiastočná
 •  3 noci - 4 procedúry za pobyt: 1x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahennýzábal, 1x klasická masáž - čiastočná, 1x hydroterapia /perličkový kúpeľ
 •  4 noci - 5 procedúr za pobyt: 2x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 1x klasická masáž - čiastočná, 1x hydroterapia /perličkový kúpeľ,
 •  5 nocí - 7 procedúr za pobyt 2x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 2x klasická masáž - čiastočná, 1x hydroterapia /perličkový kúpeľ, 1x skupinový telocvik
 •  6 nocí - 9 procedúr za pobyt: 2x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal,2x klasická masáž - čiastočná, 1x hydroterapia / perličkovýkúpeľ, 1x soľná jaskyňa / oxygenoterapia, 2x skupinový telocvik.
 •  7 nocí - 13 procedúr za pobyt - zvýhodnený pobyt s vyšším počtom procedúr, zameraný na prevenciu 2x termálny kúpeľ – zrkadlisko, 2x čiastočný bahenný zábal, 2x klasická masáž- čiastočná, 2x hydroterapia / perličkový kúpeľ, 2x soľná jaskyňa / oxygenoterapia, 2x skupinový telocvik, 1x parafín / parafango / suchý CO2 kúpeľ

  Parkovanie vonkajšie 2€/deň, vnútorné 6€/deň
Hotel sa riadi režimom OTP (očkovaní - testovaní - prekonaní).

Izby:
V hoteli Esplanade Health Spa Hotel si môžete vybrať z veľkého množstva izieb. Na výber máte izby z kategórie Komfort alebo Premium vo funkčnom a klasickom alebo štýlovom a modernom štýle. Každá izba ponúka krásny výhľad a je vybavená dvojlôžkovou posteľou s vlastnou kúpeľňou s WC,sušičom vlasov, SAT TV, Wifi pripojením, veľkou šatníkovou skriňou, trezorom, telefónom, minichladničkou a minibarom, klimatizáciou ( v izbe Komfort je za poplatok 10€/izba/deň).
Stravovanie:

Hotel ponúka svojim návštevníkom vyváženú ponuku raňajok, ľahkých obedov a bohatých večerí vo svojich 6 reštauráciách. V ponuke je reštaurácia Gallery, Calla À La Carte, Seasons Dine & Grill s moderným prevedením tradičnej kuchyne, Reštaurácie Rosa, Orchidea, Fresia. Lahodnú kávičku alebo nápoj si môžete vychutnať v Palace Cafe a Park Cafe. Večenú zábavu si určite užijete v Retro bare. Požiadavky na špeciálne stravovanie sú vítané.

Doprava:
individuálna
Typ stravy:
polpenzia/plná penzia
Zobraziť na mape (48.5903651180, 17.8473157500)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento