Last Minute

Pro Patria

Hotel Pro Patria je nádherne zrekonštruovaný dvojhviezdičkový kúpeľný hotel skupiny Ensana, ktorý bol pôvodne postavený v roku 1916. Nachádza sa v srdci Kúpeľného ostrova na rieke Váh vo svetoznámom slovenskom kúpeľnom m... Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať
 • 9.6

  Hodnotenie

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

ubytovanie vo vybranom type izby, stravovanie podľa balíčka, vstupná a výstupná lekárska prehliadka, procedúry podľa predpisu s možnosťou určitého počtu podľa vlastného výberu, DPH, pri pobyte nad 7 nocí rýchlotest na Covid-19 zdarma (pri pobyte na 6 a menej nocí v cene 15€/pobyt).

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: miestny poplatok a kúpeľný poplatok. Ostatné nepovinné doplatky: jednolôžková izba, procedúry nad rámec balíka splatné v hoteli, cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) Domáci cestovný ruch 2,20 EUR/os./deň Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov. 

Pro Patria - viac informácií

Hotel Pro Patria je nádherne zrekonštruovaný dvojhviezdičkový kúpeľný hotel skupiny Ensana, ktorý bol pôvodne postavený v roku 1916. Nachádza sa v srdci Kúpeľného ostrova na rieke Váh vo svetoznámom slovenskom kúpeľnom meste Piešťany.

Tento kompletne zrekonštruovaný, nefajčiarsky hotel v centre mesta v blízkosti parkov je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú vynikajúcu kúpeľnú liečbu. Ubytujte sa v priestranných, klimatizovaných a komfortných izbách a apartmánoch v modernom dizajne. To všetko za dostupnú cenu.

Hotel ponúka skvelý výber rôznych terapeutických a omladzujúcich wellness procedúr. Čakajú na vás liečivé termálne minerálne pramene a liečivé sírne bahno účinné pri liečbe reumatických, artritických, nervových a ortopedických ochorení. Chemické vlastnosti a teplota vody aj bahna výrazne posilňujú chrupku, funkciu spojivového tkaniva a ohybnosť kĺbov.

 • V hoteli sa nachádza: balneoterapia, bazén, wellness, posilňovňa, klimatizácia vo všetkých priestoroch, Wifi pripojenie, reštaurácie, konferenčné priestory, 12 hodinová recepcia, parkovacie miesto. Hotel je vhodný aj pre handikepovaných klientov. Zvieratká sú povolené.
 • Balíček Zdravie v Piešťanoch 2-6 nocí

  • Ubytovanie s polpenziou: raňajky a večera
  • Liečebné procedúry – relaxačný program obsahuje nasledovné procedúry:
  • 2 noci: 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočný bahenný zábal
  • 3 noci: 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočný bahenný zábal, 1x hydroterapia
  • 4 noci: 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočný bahenný zábal, 1x hydroterapia, 1x klasická masáž - čiastočná
  • 5 nocí:  2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočný bahenný zábal, 1x hydroterapia, 1x klasická masáž - čiastočná,
  • 6 nocí: 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočný bahenný zábal, 1x hydroterapia, 1x klasická masáž - čiastočná, 1x parafínový zábal
  • Lekárska konzultácia
  • Bezplatné využívanie bazénov a saunových priestorov hotela (modify per hotel)
  • Bezplatné využívanie hotelového fitnescentra
  • Pitná kúra 

  Parkovanie vonkajšie 2€/deň, vnútorné 6€/deň.


 • Izba Standard: renovovaná komfortná dvojlôžková izba v modernom dizajnom pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa s oddelenými posteľami a prístelkou pre 1 dieťa (na požiadanie), nočný stolík s lampičkou, pracovný stôl a stoličky, nástenné zrkadlo, šatník a skriňa, SAT TV so satelitnými programami a rádiom, telefón, WiFi, centrálne kúrenie, bezpečnostná schránka na recepcii. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlo, WC, toaletné potreby a kúpeľné uteráky.

  Izba Comfort: Renovovaná komfortná izba v modernom dizajne pre 2 dospelé osoby s manželskou posteľou, nočný stolík s lampičkou, pracovný stôl, stolík a stoličky, nástenné zrkadlo a stojace zrkadlo, šatník a skriňa, bezpečnostná schránka na izbe, minichladnička, SAT TV so satelitnými programami a rádiom, telefón, WiFi, individuálne nastaviteľná klimatizácia, centrálne kúrenie. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlo, WC, kozmetické zrkadlo s osvetlením, sušič vlasov, telefón, toaletné potreby a kúpeľné uteráky.

  Izba Economy: jednoduchá izba bez WC a sprchy, sušič vlasov na požiadanie.

  V hoteli Pro Patria sa nachádzajú dve reštaurácie – vychýrená a elegantná Reštaurácia Sisi a jednoduchšia Reštaurácia Mariana. V oboch sú podávané slovenské aj zahraničné jedlá pripravované podľa špeciálneho stravovacieho režimu. Nenechajte si ujsť možnosť ochutnať výborné a zároveň výživné miestne špeciality, ako sú halušky, pirohy, placky, guláš alebo rezeň. V reštaurácii Sisi sú podávané raňajky výberom z bufetu a večere formou pevného menu. Reštaurácia Mariana je určená predovšetkým klientom, ktorým pobyt hradí poisťovňa.

   

  individuálna
  Naši partneri