Hodnotenie klientov:  9.6
* *
Individuálne

Pro Patria

Slovensko - Trnavský kraj - Piešťany
Hotel Pro Patria je nádherne zrekonštruovaný dvojhviezdičkový kúpeľný hotel skupiny Ensana, ktorý bol pôvodne postavený v roku 1916. Nachádza sa v srdci Kúpeľného ostrova na rieke Váh vo svetoznámom slovenskom kúpeľnom meste Piešťany.
Poloha:
Tento kompletne zrekonštruovaný, nefajčiarsky hotel v centre mesta v blízkosti parkov je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú vynikajúcu kúpeľnú liečbu. Ubytujte sa v priestranných, klimatizovaných a komfortných izbách a apartmánoch v modernom dizajne. To všetko za dostupnú cenu.
Hotel:

Hotel ponúka skvelý výber rôznych terapeutických a omladzujúcich wellness procedúr. Čakajú na vás liečivé termálne minerálne pramene a liečivé sírne bahno účinné pri liečbe reumatických, artritických, nervových a ortopedických ochorení. Chemické vlastnosti a teplota vody aj bahna výrazne posilňujú chrupku, funkciu spojivového tkaniva a ohybnosť kĺbov.

 • V hoteli sa nachádza: balneoterapia, bazén, wellness, posilňovňa, klimatizácia vo všetkých priestoroch, Wifi pripojenie, reštaurácie, konferenčné priestory, 12 hodinová recepcia, parkovacie miesto. Hotel je vhodný aj pre handikepovaných klientov. Zvieratká sú povolené.
 • Balíček Tradičná liečba - ubytovanie, plná penzia, zdravotné vyšetrenia, lekárska správa na konci pobytu, laboratórne testy, do 24 procedúr za týždeň podľa predpisu lekára, pobyt na min. 7 nocí.

  Balíček Zdravie v Piešťanoch
  - ubytovanie, polpenzia, lekárska konzultácia, 1 - 2 procedúry za deň podľa dĺžky pobytu, pobyt na 2-7 nocí.

 •  2 noci - 3 procedúry za pobyt: 1x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 1x klasická masáž – čiastočná
 •  3 noci - 4 procedúry za pobyt: 1x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahennýzábal, 1x klasická masáž - čiastočná, 1x hydroterapia /perličkový kúpeľ
 •  4 noci - 5 procedúr za pobyt: 2x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 1x klasická masáž - čiastočná, 1x hydroterapia /perličkový kúpeľ,
 •  5 nocí - 7 procedúr za pobyt 2x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 2x klasická masáž - čiastočná, 1x hydroterapia /perličkový kúpeľ, 1x skupinový telocvik
 •  6 nocí - 9 procedúr za pobyt: 2x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal,2x klasická masáž - čiastočná, 1x hydroterapia / perličkovýkúpeľ, 1x soľná jaskyňa / oxygenoterapia, 2x skupinový telocvik.
 •  7 nocí - 13 procedúr za pobyt - zvýhodnený pobyt s vyšším počtom procedúr, zameraný na prevenciu 2x termálny kúpeľ – zrkadlisko, 2x čiastočný bahenný zábal, 2x klasická masáž- čiastočná, 2x hydroterapia / perličkový kúpeľ, 2x soľná jaskyňa / oxygenoterapia, 2x skupinový telocvik, 1x parafín / parafango / suchý CO2 kúpeľ
 •   Parkovanie vonkajšie 2€/deň, vnútorné 6€/deň
  Hotel sa riadi režimom OTP (očkovaní - testovaní - prekonaní).

 • Izby:

  Izba Standard: renovovaná komfortná dvojlôžková izba v modernom dizajnom pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa s oddelenými posteľami a prístelkou pre 1 dieťa (na požiadanie), nočný stolík s lampičkou, pracovný stôl a stoličky, nástenné zrkadlo, šatník a skriňa, SAT TV so satelitnými programami a rádiom, telefón, WiFi, centrálne kúrenie, bezpečnostná schránka na recepcii. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlo, WC, toaletné potreby a kúpeľné uteráky.

  Izba Comfort: Renovovaná komfortná izba v modernom dizajne pre 2 dospelé osoby s manželskou posteľou, nočný stolík s lampičkou, pracovný stôl, stolík a stoličky, nástenné zrkadlo a stojace zrkadlo, šatník a skriňa, bezpečnostná schránka na izbe, minichladnička, SAT TV so satelitnými programami a rádiom, telefón, WiFi, individuálne nastaviteľná klimatizácia, centrálne kúrenie. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlo, WC, kozmetické zrkadlo s osvetlením, sušič vlasov, telefón, toaletné potreby a kúpeľné uteráky.

  Izba Economy: jednoduchá izba bez WC a sprchy, sušič vlasov na požiadanie.

  Stravovanie:

  V hoteli Pro Patria sa nachádzajú dve reštaurácie – vychýrená a elegantná Reštaurácia Sisi a jednoduchšia Reštaurácia Mariana. V oboch sú podávané slovenské aj zahraničné jedlá pripravované podľa špeciálneho stravovacieho režimu. Nenechajte si ujsť možnosť ochutnať výborné a zároveň výživné miestne špeciality, ako sú halušky, pirohy, placky, guláš alebo rezeň. V reštaurácii Sisi sú podávané raňajky výberom z bufetu a večere formou pevného menu. Reštaurácia Mariana je určená predovšetkým klientom, ktorým pobyt hradí poisťovňa.

   

  Doprava:
  individuálna
  Typ stravy:
  polpenzia/plná penzia
  Zobraziť na mape (48.5874482680, 17.8441453500)
  Zdieľať
  Zoznámte sa
  Podobné tipy pre Vás
  Naši partneri
  Mercedes 1 percento