Hodnotenie klientov:  9.7
* *
Individuálne

Vila Trajan

Slovensko - Trnavský kraj - Piešťany

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Vila Trajan je historická vila zo siete kúpeľných hotelov Ensana. Nachádza sa v pešej zóne v Piešťanoch neďaleko kúpeľného domu Napoleon Health Spa. Elegantná budova stojí už od roku 1928 a pôvodne slúžila ako kúpele. Založil ich doktor a balneológ MUDr. Cmunt, ktorý sa na kúpeľnom ostrove venoval liečbe pacientov.
Poloha:
Hostia Vily Trajan obľubujú oddych na letnej terase alebo relax v kúpeľnom parku pod korunami stromov, kde za nádherného spevu vtákov obdivujú pávy a vzácne bažanty. Športoví nadšenci majú blízko všetko, čo na udržanie svojej formy potrebujú – okrem iného aj golfové ihrisko, tenisové kurty, petangové ihriská, bežecké trasy a príležitosti na vodné športy.
Hotel:

Dnes táto útulná vila ponúka 27 izieb a apartmánov s príjemnou atmosférou a bezkonkurenčnými liečebnými a wellness procedúrami, ktoré využívajú prírodné liečivé zdroje. Nechajte sa liečiť legendárnou termálnou minerálnou vodou a sírnym bahnom. Môžete  vyskúšať liečivé bahenné zábaly, bahnisko, termálne minerálne bazény, komplexnú rehabilitáciu, inhaláciu, elektroterapiu, kinezioterapiu, liečivé masáže a množstvo iných procedúr.Liečivá termálna minerálna voda a liečivé sírne bahno sú účinné pri liečbe reumatických, artritických, nervových a ortopedických ochorení a posilňujú chrupku, spojivové tkanivo a ohybnosť kĺbov.

Balíček Zdravie v Piešťanoch 2-6 nocí

• Ubytovanie s polpenziou: raňajky a večera
• Liečebné procedúry – relaxačný program obsahuje nasledovné procedúry:
• 2 noci: 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočný bahenný zábal
• 3 noci: 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočný bahenný zábal, 1x hydroterapia
• 4 noci: 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočný bahenný zábal, 1x hydroterapia, 1x klasická masáž - čiastočná
• 5 nocí:  2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočný bahenný zábal, 1x hydroterapia, 1x klasická masáž - čiastočná,
• 6 nocí: 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočný bahenný zábal, 1x hydroterapia, 1x klasická masáž - čiastočná, 1x parafínový zábal
• Lekárska konzultácia
• Bezplatné využívanie bazénov a saunových priestorov hotela (modify per hotel)
• Bezplatné využívanie hotelového fitnescentra
• Pitná kúra 

Parkovanie vonkajšie 2€/deň, vnútorné 6€/deň


Izby:

Komfortná a útulná izba v pastelových a smaragdových alebo malachitovo-zelených farbách s výhľadom na park zahŕňa:Izba s manželskou posteľou alebo samostatným lôžkom a jednou prístelkou na požiadanie, nočný stolík s lampičkou, skriňa, pracovný stôl so stoličkami, nástenné zrkadlo so SAT TV (satelitné a rozhlasové programy), telefón, minichladnička, bezpečnostná schránka, WiFi, balkón.Vlastná kúpeľňa s klasickým alebo bezdverovým (walk-in) sprchovacím kútom, samostatné WC, umývadlo, zrkadlo, kozmetické zrkadlo, sušič vlasov na požiadanie, telefón, kúpeľné uteráky.

Stravovanie:

Na Slovensku si nemôžete nechať ujsť výbornú miestnu kuchyňu s tradičnými haluškami, polievkami, bryndzou, klobásami a inými jedlami, často podávanými s kapustou. Aj keď sa to môže na prvý pohľad zdať ako ťažká strava, naši šéfkuchári v hoteli Jalta Health Spa sa postarajú o to, aby ste sa najedli ako u babičky, ale zároveň s ohľadom na vaše stravovacie obmedzenia podľa odporúčania lekára. 

Hostia si tiež môžu vychutnať raňajky formou švédskych stolov a obed aj večeru v rámci špeciálneho menu, so šalátovým bufetom. Večeru alebo len pohárik si môžete vychutnať v reštaurácii Jalta alebo na vonkajšej terase kaviarne Excelsior. V kombinácii so skvelými službami vo vás večera v Jalte zanechá príjemné spomienky na Piešťany vrátane kulinárskych zážitkov.

Doprava:
individuálna
Typ stravy:
polpenzia/plná penzia
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (48.5888913680, 17.8387695500)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento