Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Golden Line

Bulharsko - Zlaté Piesky
Popis

Vkusne zariadený a veľmi komfortný a príjemný hotel, ktorý je vhodnou voľbou pre všetky kategórie dovolenkárov.


Poloha
-

Hotel má ideálnu polohu, len pár metrov od peknej pláže, v srdci obľúbeného letoviska Zlaté piesky. To znamená, že najbližšie nákupné možnosti, mini markety, reštaurácie, bary, nočné kluby a ďalšie atrakcie nájdete v pešej vzdialenosti hotela. 
Hotel je od letiska Burgas (BOJ) vzdialený cca 130 km.


Hotel
-

vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, Wi-Fi pripojenie, vonkajší bazén s detskou časťou a s ležadlami a slnečníkmi zdarma, hotelová reštaurácia s terasou, bar, úschovňa batožiny, súkromné parkovisko (za poplatok), kúpeľné a wellness služby (za poplatok), detské ihrisko


Izby
-

Hotel má k dispozícii štúdiá, jednospálňové apartmány (oddelená spálňa a obývacia časť s rozkladacou pohovkou), dvojspálňové apartmány (2 samostatné spálne a obývacia časť s rozkladacou pohovkou). Všetky ubytovacie jednotky majú vlastnú kúpelňu so sprchou/vaňou, WC a fénom, vybavené kuchynky s minichladničkou, TV, Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu a balkón alebo terasu s posedením.


Stravovanie
-

all inclusive – raňajky, obedy a večere sú servírované formou bufetových stolov. All inclusive - bufetové raňajky, obedy, večere, počas dňa vo vybraných hodinách malé občerstvenie/snack, miestne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v areáli hotela.


Pláž
-

Areál hotela sa nachádza "v druhej línií" hotelov, iba 200 m od dlhej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

Bulharsko

Leží na Balkánskom polostrove a celé východné pobrežie krajiny obmýva Čierne more. Táto neveľká krajina láka turistov svojou bohatou históriou, piesočnatými plážami a čistým morom s pozvoľne klesajúcim dnom, krásnou prírodou i neodolateľnými špecialitami tradičnej bulharskej kuchyne a lahodným vínom. Návštevníkov nadchnú starobylé pamiatky v Nesebare či Varne, pulzujúca atmosféra v blízkom Burgase, krásna príroda i povestná ochota a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Ak Vás láka predstava dovolenkovej pohody, zábava v blízkych vodných parkoch, spoznávanie histórie, večerné prechádzky po promenádach s možnosťami výhodných nákupov, potom bude Bulharsko tou správnou voľbou.


Moderné stredisko Zlaté piesky je vzdialené 17 km od Varny a patrí medzi najznámejšie v Bulharsku.

Môže sa popýšiť vybudovanou infraštruktúrou, výbornou kvalitou a rozsahom služieb i dostatkom zábavy. Pomenovanie Zlaté Piesky si stredisko vyslúžilo podľa zlatej farby piesku na 4 km dlhej pláži, ktorá sa považuje za jednu z najlepších v Európe. Lemuje ju príjemná promenáda  s obchodíkmi a kvetinovými záhonmi.

V centre strediska sa nachádza zábavný park s miniatúrami svetových atraktivít, ako napr. Eiffelova veža, Londýnske oko a podobne. Dopravu po stredisku zabezpečuje turistický vláčik.

Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri