Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Hotel Amira Luxory Resort

Grécko - Kréta - Adelianos Kampos
Popis

Luxusný hotel určený pre dospelých a pre náročných klientov, postavený v blízkosti piesočnatej pláže v obľúbenom letovisku Adelianos Kampos na ostrove Kréta.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-

hotelový komplex priamo pri mori, na okraji Adelianos Kampos, v blízkosti obchodov, reštaurácií, barov a taverien, 6 km od Rethymna, 80 km od letiska v Heraklione

Hotel
-

vstupná hala s recepciou, výťahy, konferenčná sála, TV miestnosť, hlavná open air reštaurácia NISOS, reštaurácia ALMYRA, a´la carte reštaurácia KRITAMO , lobby bar, bar pri bazéne, plážový bar, veľký bazén, ležadlá a slnečníky zdarma, animácie, večerný program, zmenáreň, minimarket, čistiareň, herňa, stolný tenis, biliard za poplatok, welness a vnútorný bazén za poplatok, kaderníctvo a kozmetika za poplatok

Izby
-

rôzne typy izieb: dvojlôžková izba SUPERIOR pre max. 3 osoby, s výhľadom na bazén, so zdieľaným bazénom, s výhľadom na more, priamo pri pláži, s jacuzzi. Junior suita s výhľadom na bazén, so zdieľaným bazénom, s privátnym bazénom, priamo pri pláži, s bočným výhľadom na more pre max. 3 osoby. Suita SUPERIOR s privátnym bazénom a s jacuzzi pre max. 3 osoby.

Vybavenie: klimatizácia, telefón, smart TV/SAT, terezor, minichladnička, set na prípravu kávy a čaja, kávovar, kúpeľňa s WC, sušič vlasov, župan, balkón alebo terasa.

Stravovanie
-
polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, šaláty, grilované jedlá, zmrzlina, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby
Pláž
-
priamo na piesočnato - kamienkovej pláži, ležadlá a slnečníky zdarma, plážové osušky zdarma, vodné športy za poplatok
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Elafonissi - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli - palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.


Adelianos Kampos je živé letovisko leží asi 10 km od rušného historického mesta Rethymno, kam sa ľahko dostanete miestnou dopravou. Vyznačuje sa dlhou piesočnatou plážou, ktorá sa tiahne na západ až k mestu Rethymno. Nájdete tu veľké množstvo plážových taverien, barov, diskoték a obchodíkov. Transfer z letiska v Heraklione trvá asi 90 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Toskánsko letecky
Letecky 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Srdcom Švajčiarska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Veľký okruh Gréckom
Letecky 9 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
České pamiatky UNESCO
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri