Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Hotel Paloma Garden

Grécko - Kréta - Stalis
Popis

Rodinný hotel v blízkosti piesočnatej pláže v centre dedinky Stalis obľúbeného ostrova Kréta obklopený záhradou, s výhľadom na záliv.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-

350 m od piesočnatej pláže (prístup cez cestu), 500 m od centra letoviska Stalis, 10 minút od obchodov, reštaurácií, diskoték, barov, 35 km od Heraklione

Hotel
-

vstupná hala s recepciou, WIFI zdarma, internetový kútik (za poplatok), reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, bazén (ležadlá a slnečníky zdarma), záhrada, stolný tenis, zmenáreň, detské ihrisko, parkovisko

Izby
-

dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, rodinné izby s dvomi prístelkami ( obývacia izba a spálňa) vhodné pre max. 3 dospelé izby a 1 dieťa. Vybavenie: klimatizácia (za poplatok), chladnička (za poplatok), trezor (za poplatok), telefón, sprcha, WC, sušič na vlasy. Detská postieľka na vyžiadanie.

Stravovanie
-
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, nápoje počas večere za poplatok
Pláž
-
350 m od piesočnatej pláže, ležadlá a slnečníky za poplatok, plážové osušky za depozit, vodné športy za poplatok
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

 

Stalis tiež Stalida je bývalá rybárska dedinka na severnom pobreží Kréty neďaleko mesta Malia. Má prekrásnu dlhú pláž s pozvoľným vstupom do mora. Je to pokojné letovisko, s ideálnou polohou na výlety do okolia, napr. lagúna Balos, pláž Elafonisi, palác Knossos, Channia, Rethymno, palmová pláž Vai, vodný park StarBeach.


Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri