Last Minute

Stelios

Príjemný apartmánový dom s výbornou polohou v blízkosti pláže, obchodov aj plážovej promenády splní požiadavky klientov všetkých vekových kategórií.  PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Čítať viac
od 185 € 137 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 13.08. - 24.08.

  Ut - So 9 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 515,00 € 418,25 €
 • 22.08. - 02.09.

  št - Po 9 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 390,00 € 318,80 €
 • 23.08. - 01.09.

  Pi - Ne 9 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 210,00 € 156,80 €
 • 12.09. - 26.09.

  št - št 12 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 365,00 € 299,00 €
 • 13.09. - 25.09.

  Pi - St 12 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 185,00 € 137,00 €

V cene sú zahrnuté

autobusová doprava: 9, resp. 12x ubytovanie, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, služby delegáta.

V cene nie sú zahrnuté

Doprava:LUX BUS 180 EUR, miestenka 10 EUR, príplatok za dvojsedadlo 110 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 35 EUR/osoba, príplatok za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 50 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa od 2 rokov 20 EUR/osoba/pobyt na 9 nocí a 25 EUR/osoba/pobyt na 12 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,30 EUR/deň. Nástupné miesta:   BA, KE - bez poplatku, PO - 7 EUR, NR, TT - 10 EUR,  NZ, KN, TO, PN, PE - 15 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM, RK,LM 20 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, PU - 25 EUR, PP, MI, HE, VT- 18 EUR.  Ostatné doplatky: 9x večere 115 EUR/osoba (doplatok za bufetové stoly-hotel Evilion-40 EUR/osoba), resp. 12x večere 155 EUR/osoba (doplatok za bufetové stoly-hotel Evilion-55 EUR/osoba), 9x polpenzia 160 EUR/osoba (doplatok za bufetové stoly-hotel Evilion-60 EUR/osoba), resp. 12x polpenzia 210 EUR/osoba (doplatok za bufetové stoly-hotel Evilion-80 EUR/osoba), 9x raňajky 110 EUR/ osoba, resp. 12x raňajky 145 EUR/osoba (formou bufetových stolov v hotely Evilion). Poplatok za klimatizáciu 5 EUR/izba/noc (platí sa na mieste). 

Stelios - viac informácií

Príjemný apartmánový dom s výbornou polohou v blízkosti pláže, obchodov aj plážovej promenády splní požiadavky klientov všetkých vekových kategórií. 

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Apartmánový dom sa nachádza  v stredisku Nei Pori, približne 200 m od krásnej piesočnatej pláže, v tichšej lokalite, ale zároveň v blízkosti obchodov a reštaurácií na plážovej promenáde. V tesnej blízkosti sa nachádza obchod s potravinami, ale aj obchodík s plážovými potrebami a suvenírmi a pekáreň. Apartmánový dom Jannis sa nachádza vo vzdialenosti len 50 m od tohto ubytovacieho zariadenia. Detské ihrisko, ale aj zastávku turistického vláčika, ktorý premáva do susedného strediska Platamonas nájdu návštevníci tiež v blízkosti apartmánového domu.
Štúdiá pre dve až tri osoby pozostávajú z jednej miestnosti vybavenej menším dvojlôžkom (140 cm) a jedným samostatnýn lôžkom. Apartmán pre 4 osoby pozostáva z dvoch samostatných izieb, v každej z nich sa nachádza menšie dvojlôžko (120 cm) a jedno samostatné lôžko. Štúdiá aj apartmán sú vybavené kuchynkou so základným vybavením (varič, chladnička s výparníkom, kuchynský riad) a disponujú vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom. Ku každej izbe prislúcha balkón vybavený záhradnýn nábytkom. Klimatizácia je za poplatok 5,-Eur/noc, ktorý sa platí priamo na mieste. Wi-fi pripojenie zdarma.
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky za konzumné v plážových baroch a reštauráciách, vodné športy za poplatok.

individuálne, možnosť dokúpenia stravy v gréckej taverne Dyonisos priamo na plážovej promenáde (cca 300 m od apartmánového domu), kde sa strava podáva formou kontinentálnych

raňajok a večere - výber z 3 druhov jedál, alebo v hotely Evilion (cca 100 m od apartmánového domu), kde sa strava podáva formou švédskych stolov.

autobusová, individuálna

Informácie o krajine a stredisku

Olympská riviéra

Informácie o krajine a stredisku

OLYMPSKÁ RIVIÉRA

Rozprestiera sa južne od mesta Thessaloniki, patrí medzi najvyhľadávanejšie oblasti Grécka, hlavne kraj Pieria. Dominantou krajiny je pyšný masív Olympu. Môžete tu obdivovať množstvo historických klenotov gréckej kultúry. Príjemná stredomorská klíma a atraktívnosť prostredia vytvárajú takmer ideálne predpoklady na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Trasa autobusových zájazdov vedie cez Maďarsko, Srbsko a Macedónsko do Grécka.


NEI PORI

Malebné stredisko ležiace na pobreží Egejského mora, asi 40 km južne od Paralie. Na jednej strane je lemované širokými piesočnatými plážami a na druhej strane sa nad ním týči bájne pohorie Olymp. Pobrežná promenáda ponúka mnoho možností nákupov a občerstvenia v miestnych kaviarničkách a tavernách, kde si môžete posedieť do neskorých nočných hodín. Športoví nadšenci si môžu vybrať zo širokej škály vodných a plážových športov. Letovisko je vybavené tenisovými kurtami, športovým centrom s bazénom, deti sa môžu rozptýliť v lunaparku. Každý týždeň sa tu koná trh, kde si môžete nakúpiť suveníry, oblečenie, čerstvé ovocie, zeleninu, ryby, koreniny. Turistický vláčik spája letovisko s malebnou rybárskou dedinkou Platamonas.

Naši partneri