Last Minute

Hotel Asterias

Menší hotel rodinného typu s vynikajúcou domácou gréckou kuchyňou, priamo na plážovej promenáde v centre obľúbeného strediska Limenaria.  PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Čítať viac
od 881 € 617 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 08.08. - 15.08.

  št - št 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za os. 1 026,66 € 704,00 €
 • 15.08. - 22.08.

  št - št 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  posledná izba
  cena s poplatkami za os. 1 026,66 € 704,00 €
 • 22.08. - 29.08.

  št - št 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za os. 998,88 € 687,33 €
 • 29.08. - 05.09.

  št - št 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  posledná izba
  cena s poplatkami za os. 960,09 € 664,05 €
 • 05.09. - 12.09.

  št - št 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 880,92 € 616,55 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie s polpenziou, letecká doprava Bratislava - Kavala - Bratislava, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).


V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 195  EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emiský a enviromentálny príplatok 25 Eur/osoba. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo PLUS.

Hotel Asterias - viac informácií

Menší hotel rodinného typu s vynikajúcou domácou gréckou kuchyňou, priamo na plážovej promenáde v centre obľúbeného strediska Limenaria. 

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

10 m od mora a približne 100 m od pláží z ľavej i pravej strany hotela.
Hotel je súčasťou promenády, lemovanej obchodíkmi so suvenírmi, taverničkami, cukrárňami, barmi s hudbou. Na začiatku promenády je zastávka pre autobusy, ktoré spájajú strediská na ostrove Thasos s prístavom Limenas a stanovisko taxíkov. Promenádu uzatvára malý prístav pre rybárske lode, večerné osvetlenie prístavu a jeho vôňa navodzuje typickú atmosféru ostrova Thasos, ktorého obyvatelia žijú ešte podľa starých gréckych tradícii. Hotel má recepciu, reštauráciu s príjemným posedením s výhľadom na more a kvalitnými službami. Hosťom je k dispozícii aj výťah a Wi-Fi pripojenie zdarma.
moderne zariadené dvojlôžkové izby s kuchynským kútikom so základným vybavením, k dispozícii chladnička, varič, základný riad. Každá izba má SAT TV, kúpeľňu s WC, uteráky (nie plážové uteráky),sušič na vlasy, klimatizáciu za poplatok (6,-EUR/izba/deň), balkón so sedením.
štrkovo piesočnatá s pozvoľným vstupom. Klienti si môžu vybrať niekoľko pláží, pri malom prístave pieskovú, za kopcom Palataki nádhernú pieskovo-štrkovú Metalia Beach s plážovým barom, alebo pláže smerujúce k stredisku Tripiti. Možnosť vybrať si z ponuky fakultatívnych výletov a spoznať tak malebnú krásu a bohatú históriu ostrova Thasos.    
polpenzia, raňajky sú kontinentálne, večere výber z menu. Strava sa podáva v rodinnej reštaurácii s malebným výhľadom na more.
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Thasos

Informácie o krajine a stredisku

Hlavné mesto ostrova Thasos: Limenas Thasou počet obyvateľov: 16 000 rozloha: 379 km2 časový posun: +1 hod mena: EURO úradný jazyk: grécky
THASOS Pohostinnosť spojená s hrou slnečných lúčov na modrej hladine, nemiznúci úsmev na tvárach domorodých obyvateľov, posedenia v tavernách s výhľadom na more, ktoré lákajú vôňou miestnych špecialít, romantické večery, neviazaná zábava v tanečných kluboch, osviežujúce nápoje v baroch a tradičné grécke jedlá – to sú prázdniny na Thasose. Thasos má úžasné pobrežie, ktoré lemuje hlavná cesta okolo celého ostrova, kdekoľvek zastavíte, vždy je to príjemné miesto či už na relax, plávanie, športovanie alebo potápanie, ponúknu sa vám nádherné pohľady na okolitú panorámu. Na ostrove nájdete jedinečné pláže a miesta, ktoré stoja za návštevu a malebné zálivy s priezračnou, čistou vodou vám pohladia dušu. Ak si požičiate auto, okrem pláží v našich letoviskách, môžete navštíviť aj ďalšie pláže. Väčšina z nich má Modrú vlajku.
LIMENARIA V južnej časti ostrova sa nachádza mestečko Limenaria. Patrí medzi rušnejšie prímorské letoviská na ostrove. Má krásnu promenádu, ktorá vedie pozdĺž pobrežia a láka turistov spríjemniť si večer prechádzkou. Sú tu dobré podmienky na potápanie a plážové športy, požičovne áut a motoriek, pošta, lekáreň a banka. Pláže sú pieskové alebo s väčšími kameňmi – okruhliakmi. Neďaleko sa nachádza aj známa pláž „Metalia Beach“, jedna z najkrajších na ostrove.
Naši partneri