Last Minute

Apartmány Orialfi

klimatizovaný apartmánový dom v  tichej lokalite Lido dei Pini a neďaleko centra v Bibione Spiaggia, kde sa nachádzajú 4 apartmánové byty každý pre max. 7 osôb, dva na prízemí s terasou a dva na poschodí s... Čítať viac
od 374 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 23.08. - 01.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  posledná izba
  cena s poplatkami za apt. 935,00 €
 • 24.08. - 31.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  posledná izba
  cena s poplatkami za apt. 815,00 €
 • 30.08. - 08.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  posledná izba
  cena s poplatkami za apt. 684,00 €
 • 31.08. - 07.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  posledná izba
  cena s poplatkami za apt. 564,00 €
 • 06.09. - 15.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  posledná izba
  cena s poplatkami za apt. 575,00 €
 • 07.09. - 14.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  posledná izba
  cena s poplatkami za apt. 455,00 €
 • 13.09. - 22.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za apt. 494,00 €
 • 14.09. - 21.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za apt. 374,00 €

V cene sú zahrnuté

prenájom apartmánu na 7 nocí,všetky spotreby,1 parkovacie miesto/apt, plážový servis (slnečník+ležadlo+kreslo), klimatizácia, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie sú zahrnuté

povinný príplatok: miestna pobytová taxa 1 EUR/os./noc (platba na mieste). Ostatné možné doplatky na mieste: upratovanie apartmánov 50 - 60 EUR/apt., posteľná bielizeň 8 €/súprava/týždeň, uteráky 8 €/súprava/týždeň, detská postieľka 12 EUR/týždeň. Zvieratá sú povolené na vyžiadanie - kaucia: 100 €/apt., v prípade vrátenia nepoškodeného apartmánu sa vracia späť. Doprava: LUX BUS 120 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20 EUR/osoba. Nástupné miesta: BA bez príplatku, NR, TT - 10 EUR, PN, NM, TN - 14 EUR, PB, ZA, MT, RK - 18 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/deň. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. Z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Apartmány Orialfi - viac informácií

klimatizovaný apartmánový dom v  tichej lokalite Lido dei Pini a neďaleko centra v Bibione Spiaggia, kde sa nachádzajú 4 apartmánové byty každý pre max. 7 osôb, dva na prízemí s terasou a dva na poschodí s balkónom.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

dom je na ulici Via Marte, v tichej a zelenej časti Lido dei Pini, asi 250 m od pláže a 250 m od začiatku hlavnej pešej zóny v Bibione.
v dome je na prízemí jeden apartmán typu D1 a jeden typu D s malou terasou pred vchodom a dva apartmány typu D na poschodí s balkónom. Všetky apartmány sú pre max. 7 osôb, sú klimatizované, majú spoločenskú miestnosť vybavenú kuchynskou linkou s plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, práčkou, trezorom, TV a pohovkou pre 1 osobu. V každom apartmáne sú 3 spálne, v dvoch je dvojlôžko a v tretej poschodová posteľ. Typ D1 je zrekonštruovaný. Pri dome je k dispozícii kryté parkovisko pre osobné autá - parkovanie je v cene za apartmán.
široká upravená piesočnatá pláž asi 250 m od budovy, plážový servis v cene, pozvoľný vstup do mora vhodný aj pre najmenšie deti.
bez stravy
autobusová alebo individuálna

Informácie o krajine a stredisku

Bibione

Informácie o krajine a stredisku

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

BIBIONE

Moderne vybudované známe stredisko, ležiace približne 80 km severne od Benátok. Pozostáva z viacerých častí – centrálnej a živej Bibione Spiaggia, zelenej Lido del Sole, pokojnej Pinedy a Lido dei Pini. More je zväčša pokojné, s vysokým obsahom jódu a solí a s dlhým pozvoľným vstupom do mora, kde sa rodičia nemusia báť o svoje ratolesti. Čistá, udržiavaná 8 km dlhá piesočnatá široká pláž vybavená sprchami, kabínkami na prezliekanie a plážovými barmi, je lemovaná promenádou pre peších, korčuliarov i cyklistov. V časti Lido dei Pini môžu na pláži komfortne dovolenkovať aj majitelia psov so svojimi domácimi maznáčikmi. Dovolenkári majú možnosť vybrať si z množstva obchodov, reštaurácií, kaviarní, barov, večer sa môžu zabaviť na rôznych diskotékach. Každoročne na začiatku septembra sa v Bibione organizujú populárne slávnosti vína s ohňostrojom, gastronomickými trhmi a atrakciami pre deti i dospelých. V stredisku sa nachádzajú moderné termálne kúpele s plaveckým bazénom, športoviská, rozmanité atrakcie pre deti - lunapark, detský vláčik premávajúci strediskom. Blízkosť zaujímavých talianskych miest (Benátky, Verona, Padova, Terst) ponúka turistom možnosti rôznych výletov. Množstvo zelene, výborná morská klíma, živé spoločenské stredisko, blízkosť turisticky atraktívnych miest, prekrásne pláže, čisté more – to sú ideálne predpoklady pre kvalitný a príjemný relax. 

Naši partneri