Last Minute

Hotel Villaggio Marco Polo

Nádherné villaggio na jednom z najkrajších miest Capo Vaticano je postavené na svahu v troch úrovniach. Ku pláži vedie cestička a výťah za polatok  0,20. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať
  • 9.7

    Hodnotenie

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

7 x ubytovanie s polpenziou, plážový servis  ( slnečník a 2 kreslá) v cene do 9.7 a od 1.9., spotreba energií, bazén, animácie cca od 10.6.-10.9., plážový servis (slnečník a dve kreslá), klimatizácia, asistenčné služby delegáta.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: platba na mieste - miestna pobytová taxa.  Odporúčaný doplatok:  komplexné cestovné poistenie  (vrátane poistenia Covid) KOMFORT 3,70 EUR/osoba/deň, alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/osoba/deň. Asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň.

Ostatné doplatky platba na mieste: malé zvieratá povolené za poplatok 120,- EUR/týždeň mimo spoločenské priestory. Detská postieľka 60EUR/týždeň.

Hotel Villaggio Marco Polo - viac informácií

Nádherné villaggio na jednom z najkrajších miest Capo Vaticano je postavené na svahu v troch úrovniach. Ku pláži vedie cestička a výťah za polatok  0,20.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

cca 2 km od mestečka Tropea, 50 - 350 m od pláže.
recepcia, bar, reštaurácia, bazén, tenisové a futbalové ihrisko, obchod, amfiteáter.
2 - 4 lôžkové typu Economy, alebo izby Clasic (zrekonštruované izby -  izby za príplatok),  všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, telefón, sušič na vlasy, minibar, TV, klimatizáciu cca od 10.6.-10.9.,  3. a 4. lôžko je poschodová posteľ. Nie všetky izby majú balkón. Detská postieľka je na vyžiadanie je za poplatok 60EUR/týždeň. Wi-Fi  za poplatok,  trezor za poplatok 10 EUR/týždeň.
súkromná piesočnatá pláž z bieleho piesku, plážový servis .
polpenzia , raňajky kontinentálne, večere servírované výber z 3 druhov zloženého z prvého a druhého chodu, prílohy a čapovaná voda.
individuálna

Informácie o krajine a stredisku

Kalábria

Informácie o krajine a stredisku

Azda najkrajším mestečkom tejto oblasti je Tropea perla Tyrrhénskeho mora, ktorej vznešenosť akoby sa vznášala nad  morom. Pochádza z  grécko – normandského obdobia. Týči sa tu normandská katedrála z  11. storočia, kostol Sv. Márie na vrchole skalnatého útesu so strmým prístupovým scho diskom a kostol Sv. Františka z Assisi. Tieto tri dominanty spolu s množstvom iných kostolov, kaplniek, palácov a  sieťou vydláždených úzkych uličiek dotvárajú typický kolorit juhotalianskeho mestečka. Mnohé z  uličiek vedú k  vyhliadke, ktorá je 60 m nad  morom, s  úchvatným pohľadom na  záliv Tropey, známy svojou až neprirodzene tyrkysovou vodou. Turisti tu radi ochutnávajú miestnu kuchyňu v tradičných reštauráciách, výbornú zmrzlinu, cappuccino a  pre Kalábriu typickú marmeládu z  červenej cibule a  čokoládu s  feferónkami. Mestečko Tropea vo  vás zanechá hrejivý pocit na  duši, jeho úžasná atmosféra navodí pocit šťastia, dovolenkovej pohody a  mnohých nádherných spomienok. V okolí mestečka vo vzdialenosti od 5 do 10 km sa nachádzajú strediská ako Briatico, Marina di Zambrone a  Ricadi – oblasť Capo Vaticano, ktorá je azda najmalebnejšia s nádhernými piesočnatými plá žami, tyrkysovým morom a  množstvom zelene. Z  tejto oblasti je nádherný, romantický výhľad na  3 Liparské ostrovy vulkanického pôvodu – historický ostrov Lipary, ostrov Vulcano so sírovým jazerom a ostrov Stromboli s krásnou čiernou plážou a stále činnou sopkou  
Naši partneri