Last Minute

Cherubini

Obľúbená rezidencia sa nachádza neďaleko širokej, piesočnatej pláže s pozvoľným vstup do mora a v dosahu obchodov, barov a kaviarní. Krásna, palmami lemovaná promenáda je od rezidencia vzdialená len pár... Čítať viac
od 290 € 276 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 27.07. - 03.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 780,00 € 741,00 €
 • 03.08. - 10.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 930,00 € 883,50 €
 • 10.08. - 17.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 1 110,00 € 1 054,50 €
 • 17.08. - 24.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 930,00 € 883,50 €
 • 24.08. - 31.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 560,00 € 532,00 €
 • 31.08. - 07.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 340,00 € 323,00 €
 • 07.09. - 14.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 290,00 € 275,50 €

V cene sú zahrnuté

prenájom apartmánu na 7 nocí, TV, parkovacie miesto (len pre bilocal).

V cene nie sú zahrnuté

Povinný príplatok (platba na mieste): delegátśke služby 20 Eur/apartmán/týždeň, miestna pobytová taxa cca 1 EUR/os./deň, záverečné upratovanie 50 EUR/apt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,30 EUR/deň. V cene nie je zahrnuté (platba na mieste): posteľná bielizeň (možnosť doobjednať za 10 EUR/ súprava/týždeň), klimatizácia (len pre bilocal, možnosť doobjednať za 50 EUR/ apartmán/týždeň), parkovacia karta (možnosť zakúpiť za 35 EUR/ apartmán/týždeň), malé domáce zviera (možnosť doobjednať za 50 EUR/ zviera/týždeň). Kaucia: 100 EUR/apartmán, platba na mieste, v prípade vrátenia nepoškodeného apartmánu sa vracia späť. Z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5% zľavu. Odporúčame skorý nákup.

Cherubini - viac informácií

Obľúbená rezidencia sa nachádza neďaleko širokej, piesočnatej pláže s pozvoľným vstup do mora a v dosahu obchodov, barov a kaviarní. Krásna, palmami lemovaná promenáda je od rezidencia vzdialená len pár krokov. Ubytovanie je vďaka svojej výbornej polohe a vybaveniu vhodný pre všetky vekové kategórie. Pozdĺž pláže a celej promenády sa ťahá dlhý cyklistický chodník, ktorý je využívaný na rôzne športové aktivity ako je beh, bicyklovanie, korčuľovanie či prechádzka.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
rezidencia sa nachádza v menšom centre Porto d´Ascoli a od širokej, piesočnatej pláže je vzdialená približne 80 m.
apartmán typu monolocal D3 pre max. 3 osoby sa nachádza na vyššom poschodí a disponuje balkónom. Skladá sa z jednej obývacej izby v ktorej je umiestnená manželská posteľ, jedno rozkladacie lôžko, kuchynský a jedálenský kút. Apartmán typu bilocal C3 pre max 3 osoby má dvojlôžkovú spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozkladacím lôžkom pre dve osoby, jedálenským a kuchynským kútom a priestranným balkónom. Apartmán typu bilocal C4 pre max 4 osoby má dvojlôžkovú spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť v ktorej sa nachádza rozkladacie lôžko pre dve osoby, jedálenský a kuchynský kút. Apartmán disponuje balkónom. Všetky apartmány sú vybavené TV, práčkou a sociálnym zariadením (WC, sprcha). Klimatizáciu (za poplatok) je možné využívať v bilocaloch typu C4 a C3. Kuchynské kúty sú vybavené varičom, základným riadom na prípravu jednoduchých jedál, umývačkou riadu (len v apartmánoch bilocal typ C4) a chladničkou. V rezidencii sú povolené malé domáce zvieratá za poplatok. Apartmány typu bilocal C4 a C3 majú k dispozícii parkovacie miesto (zdarma). Pre ostatné apartmány je možné využiť platené parkovacie miesta nachádzajúce sa pozdĺž celej ulice na ktorej sa apartmánový dom nachádza.
široká, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok, požičovne bicyklov, športoviská (futbalové a basketbalové ihriská) za poplatok. Neďaleko rezidencie sa nachádzajú aj verejné pláže, ktorú je možné využívať bez poplatku. Na týchto plážach nie je k dispozícii plážový servis.
bez stravy. Rezidencia sa nachádza v dosahu reštaurácii a kaviarní.
individuálna.

Informácie o krajine a stredisku

Palmová riviéra

Informácie o krajine a stredisku

PALMOVÁ RIVIÉRA
Malebná krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa táto oblasť teší čoraz väčšej obľube. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Slnkom zaliate piesočnaté pláže s množstvom barov, reštaurácií a rôznych atrakcií nielen pre deti, poskytujú návštevníkom dokonalý komfort. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší masív pohoria Apenín – Gran Sasso d’Italia, ktorý sa vypína do výšky až 2 912 m n. m.
SAN BENEDETTO DEL TRONTO
Mesto s približne 50 000 obyvateľmi nachádzajúce sa v regióne Marche je najväčším a najnavštevovanejším strediskom Palmovej riviéry. Rovnako tak je aj jej hlavným mestom. Jeho história siaha až do 9. storočia pred Kristom. Mesto má dve centrá, jedno sa nachádza v južnej časti letoviska (Porto d’Ascoli), druhé v starej časti v blízkosti prístavu. Pláž dlhá 6 km je pokrytá jemným bielym pieskom a lemovaná známou palmovou promenádou. Priezračné more, jedno z najčistejších v Taliansku, s pozvoľne klesajúcim piesočnatým dnom, je ideálne pre rodiny s deťmi. Pre športovcov sú pripravené tenisové kurty, cyklisticko-korčuliarske trasy (pozdĺž palmovej promenády je samostatný pás určený iba cyklistom, resp. korčuliarom) a požičovne bicyklov. V stredisku San Benedetto del Tronto nechýba ani množstvo zábavných a kultúrnych príležitostí, nachádza sa tu aj Múzeum rýb. V meste sa pravidelne konajú trhy so širokou ponukou čerstvých rýb, zeleniny a ovocia. V okolí sa nachádzajú zaujímavé stredoveké mestečká s typickými kamennými domami a úzkymi uličkami. San Benedetto del Tronto je ideálnym miestom pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej oddychu, spoznávania histórie krajiny, zábavy i športových aktivít.
Naši partneri