Last Minute

Hotel Mocambo

Obľúbený hotel nachádzajúci sa takmer priamo na palmovej promenáde neďaleko barov a obchodíkov. Svojimi službami spríjemní dovolenku aj náročnejším klientom. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Čítať viac
od 355 € 288 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 27.07. - 03.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 505,00 € 409,05 €
 • 24.08. - 31.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 530,00 € 429,30 €
 • 31.08. - 07.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 465,00 € 376,65 €
 • 07.09. - 14.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 355,00 € 287,55 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie s raňajkami, 1/2l vody, pohár víná počas obeda, plážový servis (slnečník+ležadlo+polohovateľné kreslo), TV, Wi-Fi pripojenie, klimatizácia, bazén, animačný program. Malé zvieratá sú povolené na vyžiadanie.

V cene nie sú zahrnuté

Povinný príplatok (platba na mieste): delegátśke služby 20 Eur/izba/týždeň, miestna pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./deň. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,30 EUR/deň. Ostatné doplatky: 1/1 izba 7 nocí 130 EUR/os., Superior izba 7 nocí 170 EUR/izba, DeLuxe izba 7 nocí 340 EUR/izba, polpenzia nad 12r. 170 Eur/os., polpenzia 3-12r. 115 Eur/os., platba na mieste: strava (možnosť doobjednať 20 Eur/os.), poobedný chack out (možnosť doobjednať za 50 Eur/izba), ďalšie lehátka na pláži (možnosť doobjednať za 5 Eur/deň), parkovacie miesto na vyžiadanie (možnosť doobjednať za 5 Eur/deň/auto). Z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 19% zľavu. Odporúčame skorý nákup.

Hotel Mocambo - viac informácií

Obľúbený hotel nachádzajúci sa takmer priamo na palmovej promenáde neďaleko barov a obchodíkov. Svojimi službami spríjemní dovolenku aj náročnejším klientom.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

30 m od pláže, neďaleko menšieho centra.
recepcia, hala, klimatizovaná reštaurácia, bazén, bar pri bazéne, výťah, parkovisko 100 m od hotela (za poplatok), animačný program pre všetky vekové kategórie (24.6. – 2.9.), fitnescentrum, bicykle (za poplatok), posilňovňa. Bazén je podľa talianskych zvyklostí otvorený v presne stanovených časoch.
romanticky zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek (poschodová posteľ alebo rozťahovací gauč). De Luxe izby pre päť osôb pozostávajú s dvoch oddelených izieb nachádzajúcich sa vedľa seba. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha), sušič na vlasy, minichladničku, SAT TV, trezor, Wi-Fi pripojenie (zdarma), klimatizáciu (v cene), balkón s bočným výhľadom na more.
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, preliezačky pre deti, plážový servis je zahrnutý v cene pobytu.
raňajky - bohaté rozšírené kontinentálne formou bufetu (možnosť bezlepkovej stravy). Raňajky sú podávané v hlavnej budove. Za príplatok obedy. Obedy sa podávajú v reštaurácii na pláži –  šaláty, mäso, ryby, zákusky, nápoje ( 1/2 l vody a pohár vína). Večer v reštaurácii na pláži je možné doobjednať pizzu (za poplatok). Hotel sa nachádza v centre letoviska, uprostred množstva kaviarní a reštaurácií.

individuálna.

Informácie o krajine a stredisku

Palmová riviéra

Informácie o krajine a stredisku

PALMOVÁ RIVIÉRA
Malebná krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa táto oblasť teší čoraz väčšej obľube. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Slnkom zaliate piesočnaté pláže s množstvom barov, reštaurácií a rôznych atrakcií nielen pre deti, poskytujú návštevníkom dokonalý komfort. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší masív pohoria Apenín – Gran Sasso d’Italia, ktorý sa vypína do výšky až 2 912 m n. m.
SAN BENEDETTO DEL TRONTO
Mesto s približne 50 000 obyvateľmi nachádzajúce sa v regióne Marche je najväčším a najnavštevovanejším strediskom Palmovej riviéry. Rovnako tak je aj jej hlavným mestom. Jeho história siaha až do 9. storočia pred Kristom. Mesto má dve centrá, jedno sa nachádza v južnej časti letoviska (Porto d’Ascoli), druhé v starej časti v blízkosti prístavu. Pláž dlhá 6 km je pokrytá jemným bielym pieskom a lemovaná známou palmovou promenádou. Priezračné more, jedno z najčistejších v Taliansku, s pozvoľne klesajúcim piesočnatým dnom, je ideálne pre rodiny s deťmi. Pre športovcov sú pripravené tenisové kurty, cyklisticko-korčuliarske trasy (pozdĺž palmovej promenády je samostatný pás určený iba cyklistom, resp. korčuliarom) a požičovne bicyklov. V stredisku San Benedetto del Tronto nechýba ani množstvo zábavných a kultúrnych príležitostí, nachádza sa tu aj Múzeum rýb. V meste sa pravidelne konajú trhy so širokou ponukou čerstvých rýb, zeleniny a ovocia. V okolí sa nachádzajú zaujímavé stredoveké mestečká s typickými kamennými domami a úzkymi uličkami. San Benedetto del Tronto je ideálnym miestom pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej oddychu, spoznávania histórie krajiny, zábavy i športových aktivít.
Naši partneri