Last Minute

Rezidencia Seaside

Obytný nízkopodlažný komplex nachádzajúci sa neďaleko pláže, zasadený v príjemnom zelenom prostredí. V dosahu sú k dispozícií bary, reštaurácie či supermarkety. Ubytovanie je vhodné pre v... Čítať viac
od 290 € 276 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 27.07. - 03.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 730,00 € 693,50 €
 • 03.08. - 10.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 880,00 € 836,00 €
 • 10.08. - 17.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 1 040,00 € 988,00 €
 • 17.08. - 24.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 880,00 € 836,00 €
 • 24.08. - 31.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 550,00 € 522,50 €
 • 31.08. - 07.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 320,00 € 304,00 €
 • 07.09. - 14.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za apt. 290,00 € 275,50 €

V cene sú zahrnuté

prenájom apartmánu na 7 nocí, klimatizáciu (len pre bilocal D2) a TV.

V cene nie sú zahrnuté

Povinný príplatok (platba na mieste): delegátśke služby 20 Eur/apartmán/týždeň, miestna pobytová taxa cca 1 EUR/os./deň, záverečné upratovanie 50 EUR/apt.(monolocal, bilocal), 60 EUR/apt. (trilocal). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,30 EUR/deň. V cene nie je zahrnuté (platba na mieste): posteľná bielizeň (možnosť doobjednať za 10 EUR/ súprava/týždeň), klimatizácia (možnosť doobjednať len pre trilocal A6 za 50 EUR/ apartmán/týždeň), parkovacie miesto (možnosť doobjednať za 50 EUR/ apartmán/týždeň), malé domáce zviera (možnosť doobjednať za 50 EUR/ zviera/týždeň). Kaucia: 100 EUR/apartmán, platba na mieste, v prípade vrátenia nepoškodeného apartmánu sa vracia späť. Z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5% zľavu. Odporúčame skorý nákup.

Rezidencia Seaside - viac informácií

Obytný nízkopodlažný komplex nachádzajúci sa neďaleko pláže, zasadený v príjemnom zelenom prostredí. V dosahu sú k dispozícií bary, reštaurácie či supermarkety. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie.  

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

150 m od pláže, neďaleko centra.
Apartmány typu bilocal D2 sú vybavené klimatizáciou (v cene), TV a súkromnou terasou. Pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou, kuchyne a kúpeľne so sprchovým kútom. Apartmány typu bilocal C4 sú vybavené práčkou, TV a väčšou terasou. Pozostávajú z dvojlôžkovej spálne, kúpeľne so sprchovým kútom a obývacej izby v ktorej sa nachádza rozkladacie dvojlôžko a kuchynský kút. Apartmány typu trilocal B4 sú vybavené práčkou, TV a väčšou terasou. Pozostávajú z dvojlôžkovej spálne, splne s dvoma samostatnými lôžkami, kuchyne a kúpeľne so sprchovým kútom. Apartmány typu trilocal A6a sú vybavené práčkou, TV, klimatizáciou (za poplatok) a väčšou terasou. Pozostávajú z dvojlôžkovej spálne, splne s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľne so sprchovým kútom a obývacej izby v ktorej sa nachádza rozkladacie dvojlôžko a kuchynský kút. K apartmánom je možné doobjednať parkovacie miesto (50 Eur/týždeň). Bazén nie je k dispozícii.
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok, požičovne bicyklov, športoviská (futbalové a basketbalové ihriská) za poplatok.
bez stravy
individuálna

Informácie o krajine a stredisku

Palmová riviéra

Informácie o krajine a stredisku

PALMOVÁ RIVIÉRA
Malebná krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa táto oblasť teší čoraz väčšej obľube. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Slnkom zaliate piesočnaté pláže s množstvom barov, reštaurácií a rôznych atrakcií nielen pre deti, poskytujú návštevníkom dokonalý komfort. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší masív pohoria Apenín – Gran Sasso d’Italia, ktorý sa vypína do výšky až 2 912 m n. m.
SAN BENEDETTO DEL TRONTO
Mesto s približne 50 000 obyvateľmi nachádzajúce sa v regióne Marche je najväčším a najnavštevovanejším strediskom Palmovej riviéry. Rovnako tak je aj jej hlavným mestom. Jeho história siaha až do 9. storočia pred Kristom. Mesto má dve centrá, jedno sa nachádza v južnej časti letoviska (Porto d’Ascoli), druhé v starej časti v blízkosti prístavu. Pláž dlhá 6 km je pokrytá jemným bielym pieskom a lemovaná známou palmovou promenádou. Priezračné more, jedno z najčistejších v Taliansku, s pozvoľne klesajúcim piesočnatým dnom, je ideálne pre rodiny s deťmi. Pre športovcov sú pripravené tenisové kurty, cyklisticko-korčuliarske trasy (pozdĺž palmovej promenády je samostatný pás určený iba cyklistom, resp. korčuliarom) a požičovne bicyklov. V stredisku San Benedetto del Tronto nechýba ani množstvo zábavných a kultúrnych príležitostí, nachádza sa tu aj Múzeum rýb. V meste sa pravidelne konajú trhy so širokou ponukou čerstvých rýb, zeleniny a ovocia. V okolí sa nachádzajú zaujímavé stredoveké mestečká s typickými kamennými domami a úzkymi uličkami. San Benedetto del Tronto je ideálnym miestom pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej oddychu, spoznávania histórie krajiny, zábavy i športových aktivít.
Naši partneri