Last Minute

Riviera Hotel & Spa

Hotel s výbornou polohou v bezprostrednej blízkosti populárnej Kleopatra Beach, od ktorej ho oddeľuje iba pobrežná komunikácia. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie vyhľadávajúce krásne pláže a zároveň blízko... Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

7, 10, resp. 11x ubytovanie so službami ultra all inclusive, letecká doprava Bratislava - Antalya - Bratislava, alebo Košice - Antalya - Košice, alebo Piešťany - Antalya - Piešťany, alebo Poprad - Antalya - Poprad, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS. Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Riviera Hotel & Spa - viac informácií

Hotel s výbornou polohou v bezprostrednej blízkosti populárnej Kleopatra Beach, od ktorej ho oddeľuje iba pobrežná komunikácia. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie vyhľadávajúce krásne pláže a zároveň blízkosť nákupných možností a rušného centra strediska.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

hotel je situovaný 50 m od vyhľadávanej pláže Kleopatra v Alanyi, od ktorej ho oddeľuje iba miestna komunikácia a malebný parčík. Centrum strediska s množstvom reštaurácií, kaviarní a s bohatými nákupnými možnosťami sa nachádza v pešej dostupnosti. Novovybudovaná lanovka vedúca na Alanyijskú pevnosť je od ubytovania vzdialená len 300 m. Letisko v Antalyi je vzdialené približne 130 km.
hotel pozostáva z troch blokov. Hosťom je k dispozícii lobby s recepciou, TV kútik, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia (za poplatok), terasa, bar v lobby a pri bazéne, dva vonkajšie bazény s oddelenou časťou pre deti so slnečníkmi a ležadlami zdarma, jeden vnútorný bazén. Hotel prevádzkuje turecký kúpeľ a saunu bez poplatku. Masáže, kaderníctvo, izbová služba a čistiareň za poplatok. Raz týždenne sa usporadúva večer so živou hudbou. Zo športových aktivít je hosťom k dispozícii stolný tenis, fitnescentrum a v blízkosti pláže majú možnosť využiť za poplatok tenisové kurty a plážový volejbal. Wi-Fi v priestoroch lobby zdarma.
moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC, sušič na vlasy), balkónom, SAT TV, telefónom, minibarom (denne dopĺňaný vodou). Trezor je za poplatok. Wi-fi pripojenie zdarma.
známa mestská pláž Kleopatra so zlatistým hrubozrnným pieskom a jedinečnou scenériou na dominantu strediska – Alanyijskú pevnosť, kam sa môžu turisti dopraviť novovybudovanou lanovkou. Ležadlá a slnečníky za poplatok. Plážové osušky nie sú k dispozícii. Bohatá ponuka vodných športov, tenisové kurty a volejbalové ihrisko za poplatok.
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (07.30-10.00), neskoré raňajky (10.00-10.30), obed (12.30-14.00) a večere (19.00-21.00). Popoludňajšie koláče a zmrzlina (15.30-16.30). Miestne alkoholické (gin, raki, vodka, pivo, víno) a nealkoholické nápoje v cene (10:00 - 23:00). Importované alkoholické nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok. Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu all inclusive konceptu.
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Alanya

Informácie o krajine a stredisku

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.
ALANYA
Známe stredisko Alanya sa nachádza približne 120 km od Antalye, na východe Tureckej riviéry. Krásnu panorámu letoviska ne­odmysliteľne dotvára pohorie Taurus. Alanya je rušné mesto i turistické stredisko s bohatým nočným životom zároveň, nájdete tu piesočnaté i kamienkové pláže, známu Červenú vežu, jaskyňu Damlatas s liečivými účinkami a množstvo ho­telov, reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték. Alanyi dominuje starobylá pevnosť, ktorá sa týči nad morom a návštevníkom poskytne fantastický pohľad na známu Kleopatra Beach či malebný prístav. Starobylá pevnosť je prístupná prechádzkou alebo lanovkou. Neopakovateľnú atmosféru si vychutnáte pri prechádzke starým mestom i pri nakupovaní v orientál­nom bazáre. Na svoje si príde každý – rodiny s deťmi, mi­lovníci histórie aj návštevníci, ktorí vyhľadávajú počas dovolenky rušnú zá­bavu alebo športové možnosti. Strediská patriace do oblasti Alanya: Okurcalar, Avsallar, Turkler, Payallar, Konakli. Transfer z letiska v Antalyi do Alanye trvá približne 3 hod.

Naši partneri