Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
*****

Marti Resort

Turecko - Marmaris - Marmaris
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis
Prvý turecký rezort, ktorého história siaha až do roku 1969, prešiel v roku 2023 rozsiahlou rekonštrukciou s citom pre zachovanie svojráznej rustikálnej architektúry. Exotický nádych rezortu dodáva dokonalá prímorská záhrada a výhľady na záliv Icmeler.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
priamo na piesočnatej pláži, 1 km od nákupných možností mesta Icmeler, 8 km od historického Marmarisu s romantickými uličkami, zelenými hájmi a krásnou panorámou hôr. Letisko v Dalamane je vzdialené asi 100 km.
Hotel
-
pozostáva zo 4 budov a 12 viliek. V rezorte sa nachádza vstupná hala s recepciou, obchodná pasáž, konferenčné miestnosti, hlavná reštaurácia, 2 á la carte reštaurácie (1x za pobyt zdarma, potrebná rezervácia vopred), snack bar pri bazéne, cukráreň, 3 bary, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, jacuzzi. O zábavu sa postarajú denné aj večerné animačné programy, karaoke, živá hudba či tematické párty. Pre deti je pripravený miniklub, detské ihrisko a večerná minidisko. Wellness centrum – vnútorný bazén, turecké kúpele, sauny a jacuzzi zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Športové aktivity – fitnescentrum, šípky, biliard (za poplatok), vodné pólo, plážový volejbal, basketbal, vodná gymnastika, joga, pilates, zumba, aerobik, stolný tenis, boccia, tanečné lekcie (za poplatok). Za poplatok hotel ponúka opatrovanie detí, požičovňu áut a člnov, požičovňu bicyklov, kaderníctvo, herňu, služby lekára, fotografa a práčovne. 
Izby
-
dvojlôžkové luxusné izby s možnosťou prístelky. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar, súpravu na prípravu teplých nápojov, balkón alebo francúzsky balkón. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
Stravovanie
-
all inclusive formou bufetových stolov tureckej aj medzinárodnej kuchyne – raňajky (7.30-10.30), obed (12.30-14.00) a večera (19.00-21.30). Popoludňajšie občerstvenie (hamburgery, šaláty, cestoviny a i.), čaj, káva, zmrzlina (15.00-16.00), polnočné občerstvenie (00.00-1.00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Pre deti je pripravený detský bufet.
Pláž
-
piesočnato-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora ocenená Modrou vlajkou. Bar na pláži, ležadlá, slnečníky a osušky zdarma. Prenájom plážových pavilónov za poplatok. Potápanie, motorizované aj nemotorizované vodné športy za poplatok.
Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-
TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.

MARMARIS
Stredisko Marmaris leží v údolí borovicových lesov, na brehu Egejského mora s priezračne čistou vodou a množstvom malebných lodičiek a jácht. Toto čarovné miesto je plné scénických pohľadov, histórie, autentického jedla a barov, ku ktorým sa jednoducho dostanete palmovou promenádou, alebo rušnou obchodnou uličkou, tiahnuciou sa pozdĺž celého strediska. Transfer z letiska v Dalamane trvá približne 1 hod. 30 minút.
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri