Hodnotenie klientov:  7.5
* * * +
Letecky

Hotel Palazzo


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
V novovybudovanej južnej časti strediska Slnečné pobrežie sa nachádza komplex hotela Palazzo. Skladá sa z časti Palazzo I a Palazzo II – sú to dve 5-poschodové budovy, z ktorých každá má vlastnú recepciu, bazén a vybavenie. Poloha hotela je ideálna pre návštevu historickej časti Nesebaru, či už pešo, vláčikom alebo miestnou autobusovou dopravou. Tento hotel odporúčame všetkým vekovým kategóriám, ale hlavne mladším ročníkom.
Poloha:
 hotelové časti Pallazo I a II sa nachádzajú asi 300 metrov od pláže, známej ako Cacao Beach a asi 35 km od letiska v Burgase. V stredisku sa nachádza množstvo reštaurácií a celý rad nočných klubov, barov, diskoték, atrakcie pre deti aj dospelých, ako aj dva aquaparky.
Hotel:
budovy Pallazzo I aj II majú vlastnú recepciu, zmenáreň, reštauráciu, lobby bar, internetový kútik, obchod, masážny salón, fitnescentrum, výťah, bazén s oddelenou časťou pre deti, kde sú zdarma slnečníky aj ležadlá. Pri hoteli je možnosť parkovania (za poplatok). Wi-Fi je za poplatok.
Izby:
priestranné klimatizované izby s možnosťou až dvoch prísteliek sa skladajú z dvoch miestností, v spálni je manželské lôžko a v obývacej časti sa nachádza rozkladacie dvojlôžko (vhodné pre dve dospelé osoby a dve deti do 12 rokov), alebo manželské lôžko a dve rozkladacie prístelky (vhodné pre maximálne 3 dospelých a 1 dieťa do 12 rokov). Apartmán pre 4 dospelé osoby je na vyžiadanie. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprcha alebo vaňa, WC), sušič na vlasy, TV, trezor (za poplatok), minichladničku, telefón a balkón. Detská postieľka je na vyžiadanie zdarma (obmedzený počet).
Stravovanie:
 all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, obedy a večere, počas dňa ľahké občerstvenie a neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej produkcie.
Pláž:
známa Cacao Beach je krásna, široká, piesočnatá pláž, od hotela je vzdialená asi 300 m. Na pláži je množstvo športových možností, ako aj množstvo zábavných atrakcií pre deti aj dospelých. Slnečníky a ležadlá sú za poplatok.
Doprava:
letecká doprava
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:
BULHARSKÝ VEČER - večerný výlet. JACK SPARROV PARTY - morský výlet s obedom . PIRÁTSKA PÁRTY - morský výlet s obedom. KARIBIK PÁRTY TATTO - KATAMARÁN . JÁCHT BARBAQUE - PANORÁMA STARÉHO MESTA NESEBAR-morský výlet s obedom. BALKÁN SAFARI - celodenný výlet. RYBÁRČENIE S OBEDOM - morský výlet. ZÁPAD SLNKA NA JACHTE - morský výlet. AQUAPARK SOZOPOL - ROPOTAMO - celodenný výlet autokarom.. VARNA + DELFINÁRIUM - výlet . VARNA + BALČÍK + BOTANICKÁ ZÁHRADA - výlet autokarom . BALČÍK + BOTANICKÁ ZÁHRADA, MYS KALIAKRA - výlet autokarom. ÚDOLIE RUŽÍ + ETNOGRAFICKÉ MÚZEUM - výlet autokarom . ISTANBUL - dvojdňový výlet, prehliadka mesta, raňajky, obed, nocľah . ISTANBUL - jednodňový výlet, prehliadka mesta, raňajky, obed . ISTANBUL - jednodňový nákupný výlet . POTÁPANIE V PRIMORSKU - pre začiatočníkov aj pokročilých . JÁCHT PIKNIK - plavba na jachte .NESEBAR - celodenný výlet autobusom a prehliadka starobylého mesta, kde sú zachované kultúrne pamiatky z Antického obdobia a Stredoveku. Nesebar je svetová kultúrna pamiatka zapísaná do svetového kultúrneho dedičstva. SAFARI NA DŽÍPE DO PRÍRODNEJ REZERVÁCIE A MEGALITOV BEGLIK TAŠ - dvojhodinové safari na atraktívnom starom džípe do prírodnej rezervácie Perla a tráckych megalitov. Perla je rezervácia, kde uvidíte aj divoké zvieratá
Informácie o krajine a stredisku:
Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti  mesta Nesebar, približne 35 kilometrov severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom ponúka možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov a je držiteľom medzinárodného ocenenia „ Modrá zástava“ za čistotu mora, pláže a prírodného prostredia.  V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne a diskotéky, v ktorých sa môžete zabaviť do neskorých večerných hodín. Transfer z letiska na Slnečné pobrežie trvá cca 50 minút.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (42.6721650000, 27.7049140000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento