Hodnotenie klientov:  8.2
* *
Autobusom Individuálne

Hotelový komplex Alem

Chorvátsko - Baško Polje
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Starší hotelový komplex pre nenáročných, ležiaci v tieni borovíc len 20 minút chôdzou po prímorskej promenáde do centra strediska Baška Voda.
Poloha:
asi 80 m od pláže, v turistickej dedinke Baško Polje.
Hotel:
v areáli komplexu sa nachádza klimatizovaná reštaurácia, reštaurácia na pláži (večer so živou hudbou), diskotéka, rôzne športoviská, obchod so suvenírmi, minipotraviny, parkovisko zdarma. V hotelovom pavilóne A sa nachádza recepcia - Wi-Fi v priestoroch recepcie (3 hodiny denne zdarma), TV sála, aperitív bar, snack bar a gril. Ubytovanie je v pavilóne B – depandance.
Izby:
všetky izby sú situované v pavilóne B (depandance) – jednoducho zariadené dvojlôžkové izby (oddelené postele) s možnosťou jednej prístelky, majú kúpeľňu s WC, balkón.
Stravovanie:
polpenzia formou bufetu, k večeri 1 nápoj zdarma. Light all inclusive za príplatok.
Pláž:
štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)

FISH PICNIC (loď)

Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

BAŠKO POLJE

Len 2 km od populárnej Bašky Vody sa nachádza turistická dedinka „turističko nasalje“ Baško Polje, ktorá rovnako ako jej väčšia sestra ponúka športové, rekreačné ale aj zábavné možnosti a to všetko v príjemnom prostredí nádherných čistých pláží a zelene.

Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri