Hodnotenie klientov:  8.2
* *
Autobusom Individuálne

Hotelový komplex Alem

Chorvátsko - Baško Polje

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Starší hotelový komplex pre nenáročných, ležiaci v tieni borovíc len 20 minút chôdzou po prímorskej promenáde do centra strediska Baška Voda.
Poloha:
asi 80 m od pláže, v turistickej dedinke Baško Polje, 2 km Baška Voda.
Hotel:
v areáli komplexu sa nachádza centrálna klimatizovaná reštaurácia, reštaurácia s grilom a bar na pláži (večer so živou hudbou), diskotéka, TV sála, aperitív bar, rôzne športoviská, obchod so suvenírmi, minipotraviny, parkovisko zdarma. V hotelovom paviló­ne A sa nachádza recepcia. Wi-Fi v priestoroch recepcie (za poplatok).
Izby:
všetky izby sú situované v pavilóne B (depandance) – jednoducho zariadené dvojlôžkové izby (len oddelené postele) s možnosťou jednej prístelky, majú starší pôvodný nábytok, kúpeľňu s WC, balkón.
Stravovanie:
polpenzia formou bufetu, počas večere čapované nápoje v neobmedze­nom množstve (víno, pivo, voda, nealko). Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.
Pláž:
štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka, NP Vodopády a rieka Krka- celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:


Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Baško Polje
Len 2 km od populárnej Bašky Vody sa nachádza turistická dedinka „turističko nasalje“ Baško Polje, ktorá rovnako ako jej väčšia sestra ponúka športové, rekreačné ale aj zábavné možnosti a to všetko v príjemnom prostredí nádherných čistých pláží a zelene.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.3449410000, 16.9583930000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento