Hodnotenie klientov:  8.2
* *
Autobusom Individuálne

Hotelový komplex Alem

Chorvátsko - Baško Polje
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Starší hotelový komplex pre nenáročných, ležiaci v tieni borovíc len 20 minút chôdzou po prímorskej promenáde do centra strediska Baška Voda.
Poloha:
asi 80 m od pláže, v turistickej dedinke Baško Polje, 2 km Baška Voda.
Hotel:
v areáli komplexu sa nachádza centrálna klimatizovaná reštaurácia, reštaurácia na pláži (večer so živou hudbou), diskotéka, TV sála, aperitív bar, gril reštaurácia na pláži, rôzne športoviská, obchod so suvenírmi, minipotraviny, parkovisko zdarma. V hotelovom pavilóne A sa nachádza recepcia - Wi-Fi v priestoroch recepcie (3 hodiny denne zdarma), miestnosť na batožinu.  Ubytovanie je v pavilóne B – depandance.
Izby:
všetky izby sú situované v pavilóne B (depandance) – jednoducho zariadené dvojlôžkové izby (oddelené postele) s možnosťou jednej prístelky, majú kúpeľňu s WC, balkón.
Stravovanie:
polpenzia formou bufetu, k večeri 1 nápoj zdarma. Light all inclusive za príplatok - plná penzia formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie o 16:00, v čase (10:00-21:00) ponuka domácich čapovaných nápojov - červené a biele víno, pivo a nealkoholické nápoje v reštaurácii.
Pláž:
štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna.
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK 

MEDJUGORJE – KRAVICA   

MOSTAR – KRAVICA   

ostrov KORČULA       

FISH PIKNIC   

ostrov BRAČ a HVAR   

RAFTING na rieke CETINA   

BIOKOVO   

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

BAŠKO POLJE

Len 2 km od populárnej Bašky Vody sa nachádza turistická dedinka „turističko nasalje“ Baško Polje, ktorá rovnako ako jej väčšia sestra ponúka športové, rekreačné ale aj zábavné možnosti a to všetko v príjemnom prostredí nádherných čistých pláží a zelene.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.3449410000, 16.9583930000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri