Hodnotenie klientov:  9.6
* * *
Autobusom Individuálne

Štúdiá Manda

Chorvátsko - Baška Voda

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Menšia dvojposchodová vilka s účelne vybavenými štúdiami v severnej časti vyhľadávaného letoviska Baška Voda. Je určená pre tých, ktorí ocenia rodinnú atmosféru, vlastné stravovanie, tiché prostredie a zároveň im neprekáža prechádzka k pláži, či do centra letoviska. Vilka má pohostinnú domácu at­mosféru.
Poloha:
vilka je postavená v slepej uličke v miernom svahu, približne 400 m od pláže a centra letoviska, 50 m od reštaurácie Putnik a asi 100 m od obchodu.
Ubytovanie:
účelne zariadené dvojlôžkové a trojlôžkové štúdiá tvorí jedna miestnosť s manželskou posteľou, menší kuchynský kút s dvojplatničkou, kúpeľňa s WC, balkón ale­bo loggia. Orientované sú na more alebo majú bočnú orientáciu. Hostia majú v cene aj individuálnu klimatizáciu a Wi-Fi, SAT TV a parkovanie pri vile.
Stravovanie:
individuálne s možnosťou dokúpenia (platba na mieste) polpenzie alebo večerí v blízkej reštaurácii Putnik, vzdialenej asi 50 m.
Pláž:
veľmi pekná štrková pláž s pozvoľným vstupom, ležadlá, slnečníky a vodné športy (vodné bicykle, loďky, škola potápania, parasailing) za poplatok.
Doprava:

individuálna, autobusová

Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:
Split-Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Vodopády na rieke Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - lodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Baška Voda
Mesto bolo malou rybárskou osadou, postupne sa premeni­lo na obľúbené letovisko vzdialené len 2 km od Baško Polje, 10 km od Makarskej a 2 km od takisto obľúbenej Brely. Meno osady je odvodené od výbornej vody, ktorej pramene tu vy­ vierajú. Rozprestiera sa tu pláž Nikolina ocenená modrou vlajkou, ktorá býva každoročne vyberaná medzi tri najlep­ šie pláže v Chorvátsku. Deti si na svoje prídu v lunaparku, na trampolínach i na miniautíčkach poháňaných elektrinou. Dlhá pláž, more s čistou vodou, promenáda lemovaná ob­chodíkmi a hotelmi, vinice i olivové háje v okolí, to všetko spoločne s dobrými službami láka každoročne veľké množ­stvo hostí. Priamo v meste je malakologické múzeum - jedna z najväčších zbierok mäkkýšov a lastúrnikov na svete.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.3601490000, 16.9495020000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri