Hodnotenie klientov:  8
* * * +
Autobusom Individuálne

Hotel Palma

Chorvátsko - Makarska
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Zrekonštruovaný hotel nad pobrežnou promenádou vo vyhľadávanom letovisku, ktoré ponúka pestrú paletu relaxačných, športových a zábavných možností. Moderný hotel s príjemným personálom v blízkosti peknej pláže s krištáľovo čistým morom je ideálny najmä pre mladých ľudí hľadajúcich rušné stredisko.
Poloha:
cca 150 m od pláže, cca 350 m od centra, priamo pod hotelom vedie pobrežná promenáda.
Hotel:
recepcia, vkusne zariadená a´la carte reštaurácia s domácou i medzinárodnou kuchyňou, kaviareň pred reštauráciou, služby práčovne za poplatok, parkovisko za poplatok. Možnosť prenájmu bicyklov, skútrov a športových potrieb v letovisku.
Izby:
moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, všetky majú kúpeľňu s WC, klimatizáciu, minichladničku, LCD SAT TV, telefón, balkón. Wi-Fi pripojenie zdarma.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky formou bufetových stolov, večere výberom z 3 menu, dezert a šalátový bufet.
Pláž:
štrková pláž premiešaná s okruhliakmi s pozvoľným vstupom do mora, slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži za poplatok. Na pláži sú plážové bary.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)

FISH PICNIC (loď)

Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)


Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


MAKARSKA

Najznámejšie stredisko južnej Dalmácie sa nachádza cca 60 km južne od Splitu v širokej morskej zátoke. Od pevniny ju chráni masív pohoria Biokovo, ktoré dotvára nezabudnuteľnú scenériu tohto kedysi malého rybárskeho mestečka. V súčasnosti je vyhľadávaná hlavne kvôli príjemnému podnebiu s vysokým počtom slnečných dní, upraveným plážam s borovicovou promenádou, azúrovému moru a v neposlednom rade aj mladými luďmi kvôli rušnému nočnému životu. Makarska je aj názov celej riviéry rozprestierajúcej sa od mestečka Brela až po Gradac.

Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri