Hodnotenie klientov:  10
* * *
Individuálne Autobusom

Vila Mara

Chorvátsko - Makarska
Prvé voľné termíny
Všetky termíny a ceny
Moderná vila po kompletnej rekonštrukcii sa nachádza v menej frekventovanej časti rušného mesta Makarska, ktoré je ideálnym strediskom pre aktívne využitie letnej dovolenky.
Poloha:
asi 400 m od pláže, od centra Makarskej asi 1,3 km.
Ubytovanie:
recepcia, reštaurácia, Wi-Fi pripojenie v celom objekte zdarma, vlastné parkovisko za poplatok (obmedzený počet miest), asi 100 m od vily možnosť parkovania za poplatok. V okolí vily je lekáreň, bankomat, obchod s potravinami a pekáreň.
Izby:
moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, všetky majú kúpeľňu s WC, klimatizáciu, SAT TV, malú chladničku a balkón. V izbe s možnosťou dvoch prísteliek je rozťahovací gauč s rozmermi 150x190 cm. Detská postieľka je na vyžiadanie zdarma.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky formou bufetu, večere výber z 3 menu, šalátový bufet, dezert.
Pláž:
štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora vzdialená asi 350 m od vily, na ktorú sa dostanete podchodom pod magistrálou. Plážový servis a vodné športy za poplatok.
Doprava:
individuálna, autobusová
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)  

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)  

FISH PICNIC (loď) Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)

Informácie o krajine a stredisku:

 CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

MAKARSKA
Najznámejšie stredisko južnej Dalmácie sa nachádza cca 60 km južne od Splitu v širokej morskej zátoke. Od pevniny ju chráni masív pohoria Biokovo, ktoré dotvára nezabudnuteľnú scenériu tohto kedysi malého rybárskeho mestečka. V súčasnosti je vyhľadávaná hlavne kvôli príjemnému podnebiu s vysokým počtom slnečných dní, upraveným plážam s borovicovou promenádou, azúrovému moru a v neposlednom rade aj mladými luďmi kvôli rušnému nočnému životu. Makarska je aj názov celej riviéry rozprestierajúcej sa od mestečka Brela až po Gradac.

Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri