Hodnotenie klientov:  8.7
* * * +
Autobusom Individuálne

Penzión Dalmacija

Chorvátsko - Omiš - DUČE

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Zrekonštruovaný penzión sa nachádza v časti Duče v tesnej blízkosti pláže, od ktorej ho oddeľuje len miestna komunikácia, neďaleko centra Omišu. Penzión je zariadený moderným štýlom, vhodný je pre všetky vekové kategórie. Oficiálne kategória je 3*.  
Poloha:
cca 50 m od pláže, cca 2 km do centra mesta Omiš.
Vybavenie:
wifi, reštaurácia, parkovisko, chladnička, minibar, klimatizácia, TV
Ubytovanie:
veľmi pekný penzión neďaleko pláže, na prízemí sa nachádza reštaurácia, Wi-Fi pripojenie zdarma. Súčasťou areálu je parkovisko.
Izby:
moderné a útulné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, každá má kúpeľňu so sprchou a WC, SAT TV, klimatizáciu (za poplatok na mieste), trezor, telefón, balkón. Izby na 2. poschodí majú spoločnú terasu s orientáciou na more. Orientácia na more je možná za príplatok. Niektoré izby majú malý kuchynský kút s chladničkou.  
Stravovanie:
polpenzia – raňajky formou bufetu, večere výber z dvoch menu.
Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre deti, na pláži možnosť vodných športov a na rieke Cetina možnosť raftingu alebo splavu.  
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

SPLIT - TROGIR - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP KORNATI - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

SLAPOVI KRKA, NP VODOPÁDY A RIEKA KRKA- celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

DUBROVNIK - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

MEDJUGORJE - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

OSTROVY HVAR A BRAČ - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:
CHORVÁTSKO Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden. Zájazdy ponúkame autobusovou a individuálnou dopravou. Ubytovanie je pozĺž celého pobrežia v kvalitných hoteloch a apartmánoch na Kvarneri v strediskách Crikvenica, Novi Vinodolski a Selce, na ostrove Krk, v Dalmácii v strediskách Sv.Filip a Jakov, Biograd na Moru, Vodice, Starigrad Paklenica, Šibenik, Trogir a v južnej Dalmácii v strediskách Omiš, ostrov Brač, Baško Polje, Makarska, Podgora a Drvenik.

OMIŠ
Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k filmu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanejšie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam. Časť Omiš- Duče sa vyznačuje 3 km dlhou krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre tie najmenšie deti.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.4394840000, 16.6651630000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri