Hodnotenie klientov:  9.7
* * *
Individuálne

Villa Mirna

Chorvátsko - Omiš

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Moderná dvojposchodová vila s výbornou polohou v blízkosti piesočnej pláže v časti Duče - Omiš. Je vhodná pre všetky vekové kategórie klientov.
Poloha:

50 m od pláže (prechod cez komunikáciu), asi 2,5 km od centra mesta Omiš, asi 50 m od obchodu, 80 m od od najbližšej reštaurácie. 

Ubytovanie:

Všetky apartmány sú moderne vybavené a klimatizované (klimatizácia za príplatok na mieste), majú SAT TV, Wi-Fi, prislúcha k nim parkovacie miesto, izby sú s výhľadom na more. Apartmán A4 - pozostáva z 2 dvojôžkových spální, kuchyne, vlastného sociálneho zariadenia. Apartmán A4+1 - pozostáva z dvojlôžkovej a trojlôžkovej spálne, kuchyne, vlastného sociálneho zariadenia.

Hosťom je k dispozícii záhradný gril. 

Stravovanie:
bez stravy
Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre malé deti a neplavcov, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

Split-Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Vodopády na rieke Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - lodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Omiš
Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k fil­ mu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanej­ šie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam. Časť Omiš-Duče sa vyznačuje 3 km dlhou krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre tie najmen­ šie deti. Južnejšia časť Omiš-Nemira je tichšia a ponúka prie­ zračnú vodu a úchvatné výhľady na more zo svojich svahov.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.4409433426, 16.6595504509)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri