Hodnotenie klientov:  9.6
* * *
Individuálne

Villa Vukovič Davor

Chorvátsko - Omiš

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Vila s atraktívnou polohou priamo pri širokej pieskovej pláži v stredisku Omiš - časť Duče. V blízkosti pláže sa nachádza bar Tamarin s občerstvením, požičovňa lehátok a vodných bicyklov.
Poloha:

priamo pri pláži v časti mesta Omiš - Duče, 1,5 km od centra Omišu, najbližšia reštaurácia 30 m, obchod 100 m

Ubytovanie:

vila pozostáva z dvoch apartmánových domov so záhradou a záhradným grilom. Všetky apartmány disponujú klimatizáciou (za poplatok na mieste), kuchyňou so základným vybavením, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením, SAT TV, Wi-Fi (zdarma) a parkovacím miestom. Apartmány majú priamy alebo bočný výhľad na more.

Budova č. 1 (bližšie k pláži): Apartmán A/6 - nachádza sa na 2. poschodí, pozostáva z 2 dvojlôžkových spální, obývacej miestnosti s možnosťou 2 prísteliek (rozťahovací gauč), kuchyne, 2 kúpelní, balkóna s výhľadom na more. Apartmán A/4 - nachádza sa na 1. poschodí, pozostáva z 2 dvojlôžkových spální, kuchyne, kúpelne, balkóna s výhľadom na more. Apartmán A2+1 - nachádza sa na 1. poschodí, pozostáva z dvojlôžkovej spálne s možnosťou 1 prístelky (rozkladacie kreslo), kúpelne, balkóna s výhľadom na more.

Budova č. 2 (ďalej od pláže, za budovou č. 1): Apartmán A/4+2 - nachádza sa na prízemí, pozostáva z 2 dvojlôžkových spální, obývacej miestnosti s rozťahovacím gaučom, kuchyne, 2 kúpelní, terasy so záhradou a výhľadom na more.

Stravovanie:
bez stravy
Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre malé deti a neplavcov, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

Split-Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Vodopády na rieke Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - lodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Omiš
Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k fil­ mu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanej­ šie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam. Časť Omiš-Duče sa vyznačuje 3 km dlhou krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre tie najmen­ šie deti. Južnejšia časť Omiš-Nemira je tichšia a ponúka prie­ zračnú vodu a úchvatné výhľady na more zo svojich svahov.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.4396173045, 16.6727624957)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri