Hodnotenie klientov:  8.4
* * *
Autobusom Individuálne

Hotel Podgorka

Chorvátsko - Podgora
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Hotel, ležiaci priamo pri pobrežnej promenáde v srdci strediska Podgora, s kulisami pohoria Biokovo a so známou a la carte reštauráciou, si svojou príjemnou stredomorskou atmosférou a ústretovým personálom už získal svojich opätovne sa vracajúcich klientov. Oficiálna kategória hotela je 2*.
Poloha:
priamo pri pláži, od ktorej ho delí len palmová promenáda, v centre letoviska Podgora.
Hotel:
recepcia, zmenáreň, klimatizovaná reštaurácia a kaviareň s terasou, aperitív bar, a la carte reštaurácia, TV miestnosť. Wi-Fi v lobby a coctail bare zdarma, trezor v recepcii za poplatok. Parkovanie je možné v okolí hotela (za poplatok). Nákupné možnosti sú priamo na promenáde pri hoteli.
Izby:
dvojlôžkové izby zariadené pôvodným nábytkom s možnosťou jednej prístelky, všetky majú kúpeľňu s WC, telefón, SAT TV, loggiu. Orientácia na morskú stranu na vyžiadanie a za príplatok.
Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov. Obed za príplatok.
Pláž:
kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži sú za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna.
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)

FISH PICNIC (loď)

Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

 

PODGORA

Podgora je situovaná 10 km južne od Makarskej priamo pod masívnymi svahmi pohoria Biokovo. Pozdĺž celého strediska sa tiahne živá promenáda plná reštaurácií, kaviarní, cukrární, obchodíkov so suvenírmi, ktorá pulzuje životom do neskorých večerných hodín.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.2402610000, 17.0769690000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri